Онлайн-виставка
ART SALE

За підтримки Благодійного Фонду "Майбутнє – дітям"
Друзі, на сьогодні у стінах Нижньобистрівської гімназії перебуває понад 100 дітей із різних регіонів, які постраждали від війни. Вже кілька місяців команда нашого фонду “Майбутнє – дітям” системно підтримує цих дітей. Щоб продовжувати цю роботу, ми запускаємо онлайн-виставку “ART SALE”, де зібрані малюнки дітей, якими опікується наш фонд. Пропонуємо подивитись на ці роботи та підтримати їхніх маленьких авторів.
Малюнок "Повертайтеся додому живими"
Наразі у Гімназії перебуває понад 40 дітей з Чернігівщини.
Більшість з них - діти з інвалідністю та діти-сироти.
Підтримати їх можна донатом:
300

Нещодавно на базі Гімназиї було відкрито “Творчу майстерню”,

де вихованці розвивають свої творчі здібності.

Підтримати дітей сумою на вибір

Сьогодні головне бажання кожної дитини - це Мир. Особливо для тих, хто побачив війну на власні очі, опинився в окупації або був вимушений залишити домівку.

More products

Діти – це найголовніший скарб країни, і наше завдання сьогодні зробити все, щоб сберегти їхні життя. Від цього залежить майбутнє нашої держави.

500
Сьогодні здолати всі ті труднощі, які випали на долю українців, можливо лише згуртовано, підтримуючи один одного. Це стосується підтримки наших воїнів на фронті, та дітей - у тилу. Закликаємо вас не залишатися осторонь та долучатися до цієї спільної роботи.
За бажанням також ви можете підтримати підопічних нашого Фонду, надіславши фінансову допомогу на наші рахунки в гривні, доларах, євро та криптовалюті за наступними реквізитами:
Наші контакти