Новини

Учасники проєкту Olympic Dreams відвідали на Кіпрі концерт гурту “Без обмежень”

Учасники проєкту міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, які зараз перебувають на Кіпрі, завдяки івент-агенції Star Music Events Cyprus, відвідали благодійний концерт гурту “Без обмежень”. Захід BE BRAVE LIKE UKRAINE відбувся у Лімасолі.
Понад 150 юних спортсменів з українських міст, що постраждали від російської агресії, проходять тренування у безпечних умовах на гостинному Кіпрі в рамках проєкту Olympic Dreams, започаткованого меценатом БФ “Майбутнє – дітям” Анатолієм Бойком. Команди з 6 видів спорту мають змогу підтримувати безперервний тренувальний процес під час, коли спортивна інфраструктура в їхніх рідних містах зруйнована.

Команда Olympic Dreams працює над забезпеченням цікавої програми для дітей під час перебування у країнах-партнерах проєкту аби, крім щільного спортивного режиму, учасники проєкту відвідували визначні місця та культурні заходи. Цього разу це був концерт на підтримку України, запрошення на який діти отримали від івент-агенції Star Music Events Cyprus.
“Вже понад 10 років Star Music Events Cyprus влаштовує різноманітні культурні заходи на Кіпрі, – розповідає СЕО компанії Наталія Еллінас. – Наша команда забезпечує високоякісну організацію та повний супровід заходу з початку і до кінця, будь-то невеликий день народження чи масштабний музичний фестиваль. Кожний організований нами івент перевершує очікування глядачів”.
Не став винятком і цей благодійний концерт. Під час виступу лідер і вокаліст гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець привітав українських спортсменів, а на екрані було продемонстровано відео тренувань дітей в проєкті Olympic Dreams.
Нагадаємо, проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams було започатковано у 2022 році за підтримки НОК Київської області, Посольства України в Грецькій Республіці та Республіці Кіпр, а також особистої ініціативи мецената БФ "Майбутнє — дітям" Анатолія Бойко. Головна мета проєкту – підтримка олімпійського резерву України.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children