Допомогу у відкритті хабу надали рятувальні підрозділи, які зустрічали із західних рубежів, розвантажували й скеровували далі до адресатів тонни вантажів гуманітарного призначення.
“Тепловики та рятувальники завжди були однією командою. Ми генеруємо тепло і світло, а колеги зі служби надзвичайних ситуацій вдень і вночі завжди поруч, убезпечуючи нашу працю. Тепер ми разом дбаємо і про те, щоб мешканці нашого краю, які опинилися у найгарячіших точках, змогли вижити та не потерпали хоча б від голоду”, – розповідає керівник ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.
За його словами, хаб почав роботу завдяки колективним зусиллям правління Харківської ТЕЦ-5, Головного управління ДСНС у Харківській області, Державної пожежно-рятувальної частини №37, вартової служби ДПЧ №37 та представників благодійного фонду “Майбутнє – дітям”.
“Вже понад місяць Слобожанщина витримує жахіття війни. Чимало наших друзів і партнерів діями виявляють свою підтримку. Серед недавніх прикладів – постачальник електричної енергії ТОВ “ЕК “ЕНОЛЛ”, який відгукнувся на наше звернення і спрямував на потреби Збройних Сил України та мешканців Харківщини 150 тис. грн. Щира подяка цьому соціально відповідальному бізнесу”, – додав Мінкович.
Разом з тим, за його словами, ТЕЦ-5 ні на мить не припиняє свою основну діяльність, яка нині є ще й вкрай необхідною регіону. Щодоби на теплоцентралі генерується близько 5 тис. Гкал теплової енергії, завдяки чому будівлі міста-героя Харкова залишаються з теплом. Також ТЕЦ-5 виробляє в Об'єднану енергосистему України щодоби близько 4,5 млн кіловат-годин електроенергії.
“Колектив ТЕЦ-5 працює під обстрілами та постійними атаками ворога. Це по-справжньому трудовий подвиг. Але це не те, чого ми прагнемо. Ми хочемо нести тепло і світло у мирні житлові масиви, соціальну сферу, на промислові об’єкти. Тому об’єднуємо усіх небайдужих і прямуємо разом до перемоги», – підсумував голова правління Харківської ТЕЦ-5.
Нагадаємо, що Фонд “Майбутнє – дітям” створений командою активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації "Розвиток IT освіти". Через війну наші волонтери змінили напрям діяльності та надають допомогу постраждалим через агресію рф, зокрема надаючи допомогу дітям, евакуйованим з території бойових дій, пораненим військовим та громадянам, вимушеним залишити свої домівки та виїхати в мирні регіони нашої країни.