Новини

Вихованці Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Домашнє тепло” напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики поділилися своїми мріями про майбутнє

"Моя мрія, щоб Україна перемогла і на цілій планеті настав мир"


Діти мріють про мир. І мирне майбутнє. Таке, що не пов’язане з війною, жахами, втратами…


Вихованці Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Домашнє тепло” у Нижньому Бистрому на Закарпатті, якими опікується Благодійний фонд “Майбутнє – дітям”, напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики поділилися своїми мріями про майбутнє – яким вони його бачать, чого хочуть досягти.
Мирослава Вовчок, 8 років:
"Моя мрія, щоб Україна перемогла і на цілій планеті настав мир".
Юрій Вовчок, 5 років:
"Я мрію, щоб на Землі завжди світили яскраві зірочки, і ніколи не було війни, і всі жили щасливо..."
Богдана Ворон, 13 років:
“Всесвіт — це все, що існує: Земля, Сонце, Місяць та інші планети. Все це дуже цікаво, і мені завжди хотілося дізнатися якомога більше про космос. Саме тому я хочу стати космонавтом і, сподіваюся, що моя мрія здійсниться”.
Ганна Гінцяк, 11 років:
"До виконання цього малюнка мене спонукала моя мрія – Політ в космос. Хоча ця мрія може здаватися нездійсненною і недосяжною, але я продовжую тримати її у своєму серці. І я вірю, що одного дня моя мрія про політ в космос здійсниться, і я стану частиною цього чудового світу".
Іванка Ігнатко, 14 років:
"Мій малюнок — це ніби як мій підпис, це частина мене самої. Він відображає моє ставлення до життя, показує власний стиль, адже моя мрія — це життя в вільній, незалежній, квітучій країні, де я зможу розвиватися як особистість. І навіть дорослою я без проблем знайду саме свій дитячий малюнок серед десятків схожих".
Євген Куриця, 9 років:
"Космос... Що ж воно таке? Для мене це щось безмежне та безкрайнє. Космос не має ні початку, ні кінця. У своєму малюнку я відобразив космос всіма кольорами веселки, тому що мрію про життя без смутку і болю, з рідними людьми поряд".
Роман Овсієнко, 9 років:
"Я намалював такий малюнок, бо мрію, як і всі, потрапити у космос. Але поки моя мрія не здійснилась, то відобразив її на папері".
Анастасія Микулка, 9 років:
"Напевно, багато хто мріє стати космонавтом. І я теж... Саме тому я намалювала кольорову планету, бо саме так для мене виглядає космос. Тепер космонавтами стають лише одиниці, можливо, такий шанс випаде і мені..."
Тетяна Куриця, 14 років:
"Багато хто каже, що якщо мріяти, то мрія стане реальністю. Створюючи цей малюнок, я передаю свою мрію — мрію побачити мирну планету з космосу. Головне — вірити, і тоді все відбудеться”.
Допоможімо дитячим мріям здійснитися! Ви можете підтримати підопічних нашого Фонду, надіславши фінансову допомогу за наступними реквізитами: https://maydit.com.ua/#rec423274967