Новини

БФ “Майбутнє – дітям” та видавництво "Книголав" об'єднали зусилля для популяризації українського культурного коду у світі

Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» та книжкове видавництво “Книголав” підписали меморандум про співпрацю в рамках Olympic Dreams - проєкту зі збереження Олімпійського резерву України, що також має на меті популяризацію українського культурного коду в дружніх країнах. Проєкт передбачає поєднання зусиль в напрямку спорту, здорового способу життя, культури та розвитку особистості молодого покоління українців.

Одним з основних напрямів діяльності БФ “Майбутнє – дітям” на сьогодні є проєкт Olympic Dreams, що підтримує молодих українських спортсменів, створює для них умови безперервного та безпечного тренування під час війни.

“Olympic Dreams було розпочато весною 2022 року з порятунку дітей-спортсменів із Бучі та Ірпеня – розповідає співзасновниця фонду та керівниця проєкту Олександра Новікова. – Завдяки йому сьогодні майже пів тисячі юних олімпійців з 7 видів спорту змогли продовжити свої тренування у 8 безпечних країнах та розвивають свої спортивні кар’єри під прапорами України навіть під час війни. В кожній країні проєкту ми несемо українські цінності через призму спорту, а тепер, разом із новими партнерами, маємо на меті поширювати українську культуру у світі”.

Олександра Новікова


Перебуваючи у країнах-партнерах, українські спортсмени виступають амбасадорами українського культурного коду та підвищують міжнародний імідж України.

“З моменту створення у 2016 році “Книголав” спеціалізується на видавництві кращих творів для дітей та підлітків, художній та нон-фікшн літературі, – зазначила співзасновниця видавництва Світлана Павелецька. – Головна наша місія – створювати книжки для людей, які прагнуть змінювати себе та світ навколо. Віримо, що знайомство з національною спадщиною сприятиме формуванню патріотичних цінностей та розширенню світогляду української молоді”.

Світлана Павелецька


Перші кроки співпраці вже розпочалися, і обидві сторони впевнені, що співпраця стане важливим кроком на шляху підвищення престижу України в глобальному контексті.

Інформація та реквізити:

Благодійний фонд "Майбутнє – дітям" 2021 року був створений для підтримки дітей Нижньобистрівської гімназії, які опинилися в складних життєвих умовах. Від самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, команда фонду розпочала системну допомогу спортивній молоді, медичним закладам, інтернатам та сім’ям з дітьми, що через війну опинилися у скрутному становищі. Весною 2022 року командою фонду було започатковано проєкт Olympic Dreams по збереженню Олімпійського резерву України.

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua
Facebook: @future2children
Instagram: @future2children

Видавництво «Книголав» (#книголав) — українське видавництво, що спеціалізується на виданні дитячої, художньої літератури, науково-популярної, а також на літературі категорії нон-фікшн. Видавництво здійснює переклади світових бестселерів та співпрацює із рядом відомих українських авторів.

Email: sayhello@knigolove.ua
Сайт: knigolove.ua
Facebook: @knygolove
Instagram: @knygolove