Напередодні Різдва наші маленькі друзі з Нижнього Бистрого та дорослі переселенці зі зруйнованих та окупованих місць отримали особливі подарунки.
80 чудових зимових курток різних розмірів та кольорів, а також неймовірно затишні шапки та стильні спортивні костюми – цей зимовий одяг знайшов своїх володарів.
Ми щиро вдячні нашим партнерам – австрійському фонду Stepic CEE за їх благодійну фінансову допомогу, українській компанії Garnamama – за дбайливо підібраний одяг за дуже спеціальною ціною. Завдяки вашому внеску ця різдвяна казка стала можливою!
У цей непростий час особливо важливо ділитися теплом і ласкою з тими, хто цього потребує. Нехай ці подарунки стануть ще однією іскрою світла та надії у серцях наших українців!
80 чудових зимових курток різних розмірів та кольорів, а також неймовірно затишні шапки та стильні спортивні костюми – цей зимовий одяг знайшов своїх володарів.
Ми щиро вдячні нашим партнерам – австрійському фонду Stepic CEE за їх благодійну фінансову допомогу, українській компанії Garnamama – за дбайливо підібраний одяг за дуже спеціальною ціною. Завдяки вашому внеску ця різдвяна казка стала можливою!
У цей непростий час особливо важливо ділитися теплом і ласкою з тими, хто цього потребує. Нехай ці подарунки стануть ще однією іскрою світла та надії у серцях наших українців!
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3666-4131-b833-336139336437/2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3133-6132-4734-a165-626666336136/3-1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6436-6430-4738-a233-323862383266/4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3730-6136-4563-a332-333434363633/16.jpg)