Новини

БФ “Майбутнє - дітям” та БФ “Центр допомоги постраждалим внаслідок війни в Україні” підписали Меморандум про співпрацю

Понад 200 днів триває війна в Україні. Кожної миті вона приносить страждання та біль українцям, їхнім сім'ям, батькам та дітям. Допомогти постраждалим внаслідок війни, тим, хто, зберігаючи власне життя та життя родини, вимушений був покинути рідний дім – таку мету поставили перед собою благодійні організації, які сьогодні поєднали спільні зусилля, підписавши Меморандум про співпрацю.

“Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, які через складні сімейні обставини перебували в пансіонаті при Нижньобистрівській гімназії у Хустському районі на Закарпатті. А з початком війни на території гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб. Кожного дня ми робимо все можливе аби забезпечити всім необхідним переселених людей, створити достойні умови для їх проживання, а також – для навчання та розвитку їх дітей,” – зазначив голова Наглядової ради БФ “Майбутнє – дітям” Олег Ігнатко.

Відтепер обсяг допомоги буде збільшено, адже партнером доброї справи став БФ “Центр допомоги постраждалим внаслідок війни в Україні”.

“Від самого початку діяльності головними напрямами роботи фонду були й залишаються допомога бійцям ЗСУ, підрозділам ТРО, тимчасово переміщеним особам, молодим мамам з дітьми, людям похилого віку, людям з обмеженими можливостями, людям з інвалідністю тощо, – підкреслила Руслана Куберка, директорка фонду. – За час функціонування фонду отримано біля 326 тонн гуманітарної допомоги, яка успішно розподіляється між усіма, хто в ній має потребу”.

Дві благодійні організації об’єднали свої ресурси для подолання наслідків агресії російської федерації. Долучитися до допомоги постраждалим може кожен бажаючий, зайшовши на сайти фондів за реквізитами.

Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які через складні сімейні обставини перебували в пансіонаті при Нижньобистрівській гімназії. Починаючи з 2021 року працівники Фонду та гімназії надали допомогу майже 500 дітям та дорослим. А з початком війни на території гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти», який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/future2children

Instagram: https://www.instagram.com/future2children


Благодійний фонд “Центр допомоги постраждалим внаслідок війни в Україні” створений у травні 2022 року. Головними напрямами роботи фонду є допомога бійцям ЗСУ, підрозділам ТРО, тимчасово переміщеним особам, молодим мамам з дітьми, людям похилого віку, людям з обмеженими можливостями, людям з інвалідністю тощо.

Інформація та реквізити:
Email: centerhelpukraine@gmail.com 
Сайт: war-ukraine.com.ua  
Facebook: @war.ukraine.com.ua  
Instagram: @war.ukraine.com.ua