Новини

Допомога у вигляді медичних препаратів, продуктів та засобів гігієни – основа поточних поставок БФ "Майбутнє — дітям" ряду Київських медичних закладів

Допомога у вигляді медичних препаратів, продуктів та засобів гігієни - основа поточних поставок БФ "Майбутнє — дітям" ряду Київських медичних закладів, які опікуються постраждалими від агресії росіі на Україну.  

Команда Фонду “Майбутнє – дітям” відгукнулися на прохання про допомогу від Київського міського консультативно-діагностичного центру, який надає медичну допомогу пораненим бійцям Збройних сил України. Серед іншого, заклад потребував медичних препаратів, продуктів харчування та засобів гігієни. Наші волонтери зібрали необхідні матеріали та гуманітарний вантаж вже знаходиться на шляху до медичного центру.Раді бути корисними також і для Головного медичного центру Міністерства внутрішніх справ України, представники якого звернулися із проханням надати закладу перелік необхідних ліків.

Зокрема, була потреба у цілому переліку препаратів, необхідних для надання медичної допомоги українським військовослужбовцям та працівникам правоохоронних органів, які зазнали поранень через військову агресію з боку російської федерації. Волонтерам Фонду “Майбутнє – дітям” вдалося знайти та зібрати необхідні медикаменти, в тому числі й за кордоном. Цей гуманітарний вантаж також наразі сформований та вже відправлений до Києва.


Нагадаємо, що Фонд “Майбутнє – дітям” створений командою активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації "Розвиток IT освіти". Через війну наші волонтери змінили напрям діяльності та надають допомогу постраждалим від агресіі рф, зокрема надаючи допомогу дітям, евакуйованим з території бойових дій, пораненим військовим та громадянам, вимушеним залишити свої домівки та виїхати в мирні регіони нашої країни.