Новини

До амбасадорів проєкту Olympic Dreams долучилися співак Дмитро Шуров та чемпіон світу із дзюдо Георгій Зантарая

У рамках масштабування проєкту міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, який реалізується Благодійним фондом “Майбутнє – дітям”, до його амбасадорів долучилися відомий український виконавець Дмитро Шуров (Pianoбой) та перший чемпіон світу із дзюдо в Україні Георгій Зантарая. Про це повідомила СЕО проєкту Olympic Dreams та засновниця комунікаційної агенції Novikova Agency Олександра Новікова.

“Для нас велика гордість, що Дмитро та Георгій долучилися до команди наших амбасадорів. Безумовно, вони зможуть привнести свій досвід, впізнаваність та вплив на розвиток проєкту Olympic Dreams, а також підняти рівень зацікавленості до нашої роботи серед потенційних меценатів та партнерів, які мають змогу підтримати олімпійський резерв нашої країни”, – зазначила Новікова.

Проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams було започатковано влітку 2022 року за підтримки НОК Київської області, Посольства України в Грецькій Республіці та особистої ініціативи мецената та співзасновника ГО “Розвиток IT освіти” Анатолія Бойко. Головна мета проєкту - підтримка Олімпійського резерву країни та забезпечення юних спортсменів з постраждалих регіонів України безпечним тренувальним процесом в дружніх сусідніх країнах.

“Наша молодь – це майбутнє нашої країни. Саме заради них наші захисники зараз протистоять окупантам. Ця війна вже принесла багато горя українцям, але діти мають й надалі жити, вчитись, розвиватись й мріяти. Проєкт Olympic Dreams – саме про це, про мрії дітей бути майбутніми олімпійськими чемпіонами та призерами світових чемпіонатів, які, безумовно, треба підтримати”, – заявив Дмитро Шуров.

Дмитро Шуров (Pianoбой)

“Я радий стати частиною цього проєкту, адже зараз як ніколи молодим спортсменам необхідна підтримка й умови для нормального, перш за все безпечного, тренування. Адже спорт не пробачає пауз. Отже, навіть попри війну, ми маємо забезпечувати молоде покоління можливістю не переривати заняття спортом професійно, щоб в майбутньому вони могли гідно представляти нашу країну на міжнародних й світових змаганнях”, – додав Георгій Зантарая.

Георгій Зантарая

Проєкт Olympic Dreams підтримують Міністерство молоді та спорту, Національний Олімпійський комітет України, посольства України у Греції та Кіпрі, а також партнери й меценати Благодійного фонду “Майбутнє – дітям”.

Нагадаємо, що влітку та восени 2022 року три групи спортсменів відправились до Греції, де відбувся перший формат таких кемпів. Там також було організовано дружній міжнародний турнір з дзюдо, в якому взяли участь спортсмени з Греції, Кіпру, Болгарії та України. Результатом турніру стали 9 золотих, 4 срібних та 9 бронзових медалей, а після табору українські спортсмени взяли ще 5 медалей на офіційних міжнародних турнірах.

Також у лютому 2023 року чергова група спортсменів тренувалась на території Республіки Кіпр та долучилась до міжнародних змагань з дзюдо Cyprus International Judo Tournament 2023, в яких 8 країн світу були представлені понад 700 учасниками. В п’яти вікових категоріях українські дзюдоїсти, вихованці Олімпійського коледжу під керівництвом заслуженого тренера України Карена Балаяна та тренера Олександри Старкової здобули 30 медалей: 14 з яких золотих, 10 срібних та 6 бронзових.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua
Facebook: @future2children
Instagram: @future2children