Новини

Люди з великим серцем. Волонтерка Анна Вінце

Волонтерка Анна Вінце з закарпатського Виноградова абсолютно випадково дізналася про те, що її колега, теж волонтерка Алла Довгій, збирає необхідні речі, засоби гігієни, іграшки для дітей із соціально незахищених родин. «Я помітила цей пост у соцмережах, зв’язалася з Аллою і вже вона мені розказала про ситуацію в центрі «Домашнє тепло» в Нижньому Бистрому, про потреби малечі, а відтак я прийняла рішення поїхати, побачити все на власні очі, щоб чітко розуміти потреби, обсяги, завдання та свої можливості», – розповідає пані Анна.
Першу свою допомогу для діток волонтерка доправила до Дня Святого Миколая. Жінка оголосила збір коштів, на який відгукнулися її численні друзі, знайомі, колеги, вдалося накопичити близько 40 тисяч гривень і за ці кошти Анна купила дівчаткам і хлопцям курточки та взуття із взуттєвої фабрики.

Навесні, до Великодня, зусиллями Анни Вінце діти отримали чергові обновки – весняний одяг. Дівчатка і хлопці, які за зиму добряче підросли, надзвичайно зраділи обновкам.

«Саме тоді, під час Великоднього візиту, я запитала дітей, що вони хочуть? Про що мріють? – розповіла нам Анна. – Вони сказали, що мріють про батут, хочуть гратися на вулиці, стрибати, а батут недоступний… Тож уже за кілька годин удома я писала пост про те, як потрібна діткам наша допомога і харчами, і одягом, але особливо – відпочинком, адже в цей складний час так важливо мати можливість бодай трішки відпочити від уроків, завдань, від війни…»
Зі сльозами на очах волонтерка пригадує, що однією з перших на пост відгукнулася мати загиблого Героя України, вона просто подзвонила і сказала приїхати за грошима. Повідомила, що хоче допомогти діткам рости щасливими. Жінка передала Анні 8000 гривень. Згодом зателефонував місцевий бізнесмен, який також долучився коштами. У результаті, батут, солодощі, молочна продукція та ще окремі вкрай необхідні речі волонтерка особисто доправила до гірського села…

Анна постійно на зв’язку з керівницю Центру Ольгою Тегзою – спілкуються, обговорюють потреби та проблеми закладу, шукають шляхи вирішення питань. Наразі спільно зібрали кошти на потужний бойлер для закладу, бо той, що є, не справляється з навантаженням, а гігієна для дітей – це надзвичайно важливо.

«До збору коштів для бойлера підключилися багато моїх знайомих, друзів, левову частку необхідної суми передав мій хороший друг Денис Нікітченко, дуже допомогла Марія Личут, – розповідає Анна. – За допомоги всіх небайдужих людей також вдалось придбати диван для дітей з Центру соціальної підтримки. У всіх нас одна ціль: жити та виховувати дітей у вільній Україні. Тому не зупиняємося. Слава Україні!»
Анна не лише допомагає Центру вирішувати нагальні потреби, а й долучається до виховання діток. Так, вона організувала зустріч вихованців закладу з героями України. Волонтерка слушно зауважує: «Діти мають знати своїх янголів в лице. Дуже приємно, коли бійці перебуваючи на лікуванні – радо відвідують маленьких українців».

Наприкінці червня пані Анна оголосила черговий збір. «Починаємо підготовку діток з Центру соціальної підтримки (Нижній Бистрий) до школи. Часу ніби ще багато, та насправді ні. Будемо раді будь-якій підтримці».

Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» безмежно вдячна пані Анні за її роботу, за її вклад, за її велике і щире серце. Разом ми справді велика сила!

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children