Волонтерка Анна Вінце з закарпатського Виноградова абсолютно випадково дізналася про те, що її колега, теж волонтерка Алла Довгій, збирає необхідні речі, засоби гігієни, іграшки для дітей із соціально незахищених родин. «Я помітила цей пост у соцмережах, зв’язалася з Аллою і вже вона мені розказала про ситуацію в центрі «Домашнє тепло» в Нижньому Бистрому, про потреби малечі, а відтак я прийняла рішення поїхати, побачити все на власні очі, щоб чітко розуміти потреби, обсяги, завдання та свої можливості», – розповідає пані Анна.
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-6164-4232-a437-336164666265/Frame_220.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6163-3438-4039-a262-306237653766/Frame_219.jpg)
Першу свою допомогу для діток волонтерка доправила до Дня Святого Миколая. Жінка оголосила збір коштів, на який відгукнулися її численні друзі, знайомі, колеги, вдалося накопичити близько 40 тисяч гривень і за ці кошти Анна купила дівчаткам і хлопцям курточки та взуття із взуттєвої фабрики.
Навесні, до Великодня, зусиллями Анни Вінце діти отримали чергові обновки – весняний одяг. Дівчатка і хлопці, які за зиму добряче підросли, надзвичайно зраділи обновкам.
«Саме тоді, під час Великоднього візиту, я запитала дітей, що вони хочуть? Про що мріють? – розповіла нам Анна. – Вони сказали, що мріють про батут, хочуть гратися на вулиці, стрибати, а батут недоступний… Тож уже за кілька годин удома я писала пост про те, як потрібна діткам наша допомога і харчами, і одягом, але особливо – відпочинком, адже в цей складний час так важливо мати можливість бодай трішки відпочити від уроків, завдань, від війни…»
Навесні, до Великодня, зусиллями Анни Вінце діти отримали чергові обновки – весняний одяг. Дівчатка і хлопці, які за зиму добряче підросли, надзвичайно зраділи обновкам.
«Саме тоді, під час Великоднього візиту, я запитала дітей, що вони хочуть? Про що мріють? – розповіла нам Анна. – Вони сказали, що мріють про батут, хочуть гратися на вулиці, стрибати, а батут недоступний… Тож уже за кілька годин удома я писала пост про те, як потрібна діткам наша допомога і харчами, і одягом, але особливо – відпочинком, адже в цей складний час так важливо мати можливість бодай трішки відпочити від уроків, завдань, від війни…»
![](https://static.tildacdn.com/tild3366-3866-4239-a634-646531643834/Frame_217.jpg)
Зі сльозами на очах волонтерка пригадує, що однією з перших на пост відгукнулася мати загиблого Героя України, вона просто подзвонила і сказала приїхати за грошима. Повідомила, що хоче допомогти діткам рости щасливими. Жінка передала Анні 8000 гривень. Згодом зателефонував місцевий бізнесмен, який також долучився коштами. У результаті, батут, солодощі, молочна продукція та ще окремі вкрай необхідні речі волонтерка особисто доправила до гірського села…
Анна постійно на зв’язку з керівницю Центру Ольгою Тегзою – спілкуються, обговорюють потреби та проблеми закладу, шукають шляхи вирішення питань. Наразі спільно зібрали кошти на потужний бойлер для закладу, бо той, що є, не справляється з навантаженням, а гігієна для дітей – це надзвичайно важливо.
«До збору коштів для бойлера підключилися багато моїх знайомих, друзів, левову частку необхідної суми передав мій хороший друг Денис Нікітченко, дуже допомогла Марія Личут, – розповідає Анна. – За допомоги всіх небайдужих людей також вдалось придбати диван для дітей з Центру соціальної підтримки. У всіх нас одна ціль: жити та виховувати дітей у вільній Україні. Тому не зупиняємося. Слава Україні!»
Анна постійно на зв’язку з керівницю Центру Ольгою Тегзою – спілкуються, обговорюють потреби та проблеми закладу, шукають шляхи вирішення питань. Наразі спільно зібрали кошти на потужний бойлер для закладу, бо той, що є, не справляється з навантаженням, а гігієна для дітей – це надзвичайно важливо.
«До збору коштів для бойлера підключилися багато моїх знайомих, друзів, левову частку необхідної суми передав мій хороший друг Денис Нікітченко, дуже допомогла Марія Личут, – розповідає Анна. – За допомоги всіх небайдужих людей також вдалось придбати диван для дітей з Центру соціальної підтримки. У всіх нас одна ціль: жити та виховувати дітей у вільній Україні. Тому не зупиняємося. Слава Україні!»
![](https://static.tildacdn.com/tild3935-3863-4162-a264-353563376166/Frame_215.jpg)
Анна не лише допомагає Центру вирішувати нагальні потреби, а й долучається до виховання діток. Так, вона організувала зустріч вихованців закладу з героями України. Волонтерка слушно зауважує: «Діти мають знати своїх янголів в лице. Дуже приємно, коли бійці перебуваючи на лікуванні – радо відвідують маленьких українців».
Наприкінці червня пані Анна оголосила черговий збір. «Починаємо підготовку діток з Центру соціальної підтримки (Нижній Бистрий) до школи. Часу ніби ще багато, та насправді ні. Будемо раді будь-якій підтримці».
Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» безмежно вдячна пані Анні за її роботу, за її вклад, за її велике і щире серце. Разом ми справді велика сила!
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children
Наприкінці червня пані Анна оголосила черговий збір. «Починаємо підготовку діток з Центру соціальної підтримки (Нижній Бистрий) до школи. Часу ніби ще багато, та насправді ні. Будемо раді будь-якій підтримці».
Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» безмежно вдячна пані Анні за її роботу, за її вклад, за її велике і щире серце. Разом ми справді велика сила!
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children