Новини

Група Tolk та БФ «Майбутнє – дітям» облаштували комп'ютерний клас у Нижньобистрівській гімназії

Напередодні Дня знань у Нижньобистрівській гімназії на Закарпатті Група компаній Tolk та Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» облаштували комп'ютерний клас для дітей переселенців.

З початком війни на базі гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили свої домівки. Сім'ї з дітьми добирались сюди з Харкова, Київщини, Чернігівщини, Ізюма, Маріуполя, і їм нікуди сьогодні повертатись. Вони налагоджують своє життя на Закарпатті, шукають роботу, готуються до нового навчального року.


«Завдяки фінансовій підтримці Групи Tolk та допомоги БФ «Майбутнє – дітям» ми тепер  маємо клас на 7 комп'ютерів у одному з корпусів гімназії, – розповідає директорка Нижньобистрівської гімназії Любов Ковач. – У класі зробили нове електророзведення, провели виділену лінію інтернету з високою швидкістю, встановили wifi-роутер, комп'ютери в комплекті з навушниками, завдяки чому діти зможуть не лише опановувати шкільну програму, а й відвідувати додаткові онлайн-заняття, удосконалюючи свої навички з окремих дисциплін. Навіть такі «дрібнички», як нова магнітно-маркерна дошка та жалюзі на вікнах сприятимуть продуктивній атмосфері навчання».


Створити умови для повноцінного проживання та навчання дітей стало завданням Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» та партнера Фонду – Групи компаній Tolk, яка свого часу виступила з ініціативою про виділення коштів на підтримку діяльності Фонду з кожного рахунку, сплаченого непобутовими споживачами Групи.


«Група Tolk із довоєнних часів й особливо зараз системно опікується тими людьми, котрі особливо потребують турботи. Тому допомога з облаштуванням комп'ютерного класу для дітей, щоб вони могли продовжити якісне навчання, перебуваючи нині поза рідним домом, була нашою соціальною позицією», – зазначила під час відкриття класу директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) Наталія Німець. Вона також додала, що на цьому підтримка закладу та діяльності Фонду Групою не завершується.


Для довідки:
Група постачальників енергоресурсів Tolk об'єднує шість компаній – ТОВ «Августа», ТОВ «Закарпаттяенергозбут», ТОВ «Волиньелектрозбут», ТОВ «Толк Петролеум», INTRA ASSETS S.R.L. (Молдова) та Tolk EU s.r.o. (Словаччина). Група компаній Tolk – це понад 900 000 задоволених споживачів, команда з 400 професіоналів, 3 759 306 925 кВт⋅год поставленої електроенергії та 3 052 195 м3 поставленого природного газу за 2021 рік.

Інформація та контакти:
Email: info@tolk.ua
Сайт: https://tolk.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/Tolkenergy

Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які через складні сімейні обставини перебували в пансіонаті при Нижньобистрівській гімназії. Починаючи з 2021 року працівники Фонду та гімназії надали допомогу майже 500 дітям та дорослим. А з початком війни на території гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти», який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua
Facebook: @futuretochildren
Instagram: @future2children