Проєкт по збереженню Олімпійського резерву України Olympic Dreams стартував в Іспанії за участі Почесного консула України у Валенсії. Захід відбувся під проводом українського Благодійного фонду “Майбутнє – дітям”, в рамках навчально-тренувального збору Judo Valencia Training Camp, в якому взяла участь одна з найсильніших команд українських молодих атлетів – вихованців Карена Балаяна та Олександри Старкової.
![](https://static.tildacdn.com/tild3437-6632-4963-b534-336236306162/2023-08-14_140850.jpg)
“Це вже п’ятий великий кемп в рамках проєкту Olympic Dreams, який ми проводимо на території дружніх країн за останні півтора року. Системний підхід на шляху до нашої головної, стратегічної цілі – підтримувати олімпійський резерв України у найскладніші часи – дає свої результати. Цього разу наших спортсменів прихистило Королівство Іспанія, і ми дуже вдячні консульству України в Валенсії за підтримку дітей. Спорт не вибачає пауз, тому на серпень-вересень ми вже організували табір для українських каратистів, гандболістів та футболістів у Словаччині і разом з Фондом плануємо наступні кемпи для юних атлетів олімпійських видів спорту у нових дружніх країнах», – зазначив підприємець, меценат та ідейний натхненник проєкту Olympic Dreams Анатолій Бойко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3631-3034-4032-a261-646537663431/2023-08-14_141957.jpg)
Підприємець, меценат та ідейний натхненник проєкту Olympic Dreams Анатолій Бойко
Окрім спорту, проєкт Olympic Dreams знайомить міжнародну спільноту з українськими цінностями, тож під час заходу також відбувся показ вишиванок бренду THE SVOE, які продемонстрували молоді учасники проєкту. Серед гостей та партнерів Olympic Dreams були присутні Почесний консул України в Валенсії Пабло Гіль Лопез, засновниця фонду Damark Люсія Задорожна, головний тренер жіночої олімпійської збірної Ізраїлю з дзюдо Шані Хершко, представники української діаспори в Іспанії та інші поважні гості.
![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3632-4436-a163-353432303962/2023-08-14_140902.jpg)
Анатолій Бойко (ліворуч), Пабло Гіль Лопез (праворуч)
“Дух та прагнення українських молодих спортсменів продовжувати своє тренування попри війну на батьківщині вражає й надихає багатьох людей. Проєкт Olympic Dreams виконує дуже важливу, хоча й складну роботу – намагається надати своїм атлетам все необхідне задля того, щоб вони мали рівні можливості поряд зі спортсменами з інших країн. Сьогодні ця робота є надважливою”, – відзначив Почесний консул України в Валенсії Пабло Гіль Лопез.
![](https://static.tildacdn.com/tild6266-3537-4234-a664-633865663763/tph-6038.jpg)
Почесний консул України в Валенсії Пабло Гіль Лопез (в центрі)
Захід відбувся за підтримки фонду DAMARK ONGD Humanitaria у приміщенні бібліотеки для українців, а також Лаури Гомес Ропінон, засновниці Олімпійського спортивного кемпу з дзюдо в Валенсії та Членкині Федерації дзюдо Валенсії, яка надає українським спортсменам прихисток та можливість тренуватися від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
![](https://static.tildacdn.com/tild3236-3234-4363-b032-383164356635/2023-08-14_151115.jpg)
Співзасновниця Благодійного Фонду “Майбутнє – дітям” Олександра Новікова (ліворуч) та засновниця фонду Damark Люсія Задорожна (праворуч)
![](https://static.tildacdn.com/tild3237-3338-4136-b566-363461306334/__2023-08-14__152129.png)
Показ вишиванок
Нагадаємо, що проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams реалізується Благодійним фондом «Майбутнє – дітям» вже понад півтора року. Формат проведення спортивних таборів за цей час було успішно реалізовано у 4 країнах: восени 2022 – в Ізраїлі, влітку 2022 в Греції, зимою та весною 2023 року – на території Республіки Кіпр, влітку 2023 – в Іспанії. Проєкт підтримали Міністерство молоді та спорту України, НОК України Київської області, Федерація дзюдо України та низка посольств приймаючих країн.
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children