Новини

Співзасновниця БФ «Майбутнє – дітям» Любов Ковач увійшла до рейтингу «Впливові люди Закарпаття. ТОП-100 – 2023»

На Закарпатті оприлюднено щорічний рейтинг «Впливові люди Закарпаття. ТОП-100 – 2023», до якого увійшла й співзасновниця Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» Любов Ковач.

Унікальний проєкт «Впливові люди Закарпаття ТОП-100» виходить друком 17-й рік поспіль, за його допомогою провідні медійники краю, й зокрема газета «Неділя», визначають найбільш успішних людей Срібної Землі ще з 2006 року.

Кожного року рейтинг розповідає про знакові постаті у сфері політики, економіки, культури, науки, духовності тощо. Але цьогоріч видання вирізняється з-поміж усіх, як зазначається у передмові: «Цей ТОП особливий, бо вміщує нові імена, нових Героїв сьогодення, говорить про нові тенденції та нові пріоритети в житті суспільства. І причина цього - війна, безжальна, страшна - така, яку в цивілізованому XXI столітті, здавалося б, нереально уявити».

З огляду на це рейтинг формують такі постаті, як командир легендарної 128-ї закарпатської бригади Дмитро Лисюк, професор з окопів Федір Шандор, письменник, який доправив до фронту більше сотні автівок Дмитро Любка, перший закарпатський капелан Іван Ісайович, скрипалька, яка вимушено взяла в руки автомат Тімея Фабіан, лікарі, які на передовій та в тилу рятують життя, благодійники, волонтери, громадські діячі. Серед них, приємно відзначити, і очільниця Нижньобистрівської гімназії, яка водночас є співзасновницею Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» Любов Ковач.

Редакція так характеризує діячку: «З початком повномасштабної війни жінка, яка досі опікувалася школою та підтримкою дітей, прийняла на себе ще один виклик – допомогу внутрішньо переміщеним родинам. За короткий час на базі гуртожитку гімназії оселилися близько сотні біженців, і перед командою закладу та фонду постало питання забезпечити їх всім необхідним, створити належні умови проживання.

Фонд, який створювався для однієї мети, в новій ситуації перетворився в потужний інструмент вирішення потреб численних українців — у прифронтовій зоні, на деокупованих територіях та в тилу. Від самого початку вторгнення росії в Україну, команда фонду розпочала системну допомогу сім’ям з дітьми, інтернатам, медичним закладам, спортивній молоді — всім, хто через війну опинився у скрутному становищі.

За рік команда Фонду зібрала й передала до Харкова понад 250 тонн гуманітарних вантажів, ліки, сотні ліжок для операційних. Втілили й проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, у рамках якого майже 300 дітей-спортсменів із постраждалих міст України отримали змогу пройти масштабні тренувальні програми у Греції та на Кіпрі.

Ще один важливий проєкт – створення у партнерстві з Горінчівською громадою Центру соціальної підтримки дітей «Домашнє тепло». У закладі постійно проживають кілька десятків діток із соціально незахищених родин. Наразі це єдиний такий приклад в Україні, коли громада навпіл із благодійним фондом створила й утримує соціальну установу».

Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» щиро вдячна закарпатським медійникам за визнання нашої роботи. Працюємо і робитимемо й надалі все залежне від нас задля Перемоги України!