Новини

Люди з великим серцем: Віктор Бурий – волонтер, багатодітний батько

Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» продовжує знайомство з небайдужими українцями, які допомагають вимушеним переселенцям на Закарпатті. 

Віктор Бурий – волонтер, який щотижня приїжджає до Нижньобистрівської гімназії з тією чи іншою допомогою. Рік тому разом із дружиною та трьома дітками він переїхав до Закарпаття зі Львова і оселився на Хустщині. Каже, з першого моменту їм дуже сподобалося в області, тож вирішили залишатися, влаштували діток до школи, садочка.  

Віктор охоче розповідає про себе та свою родину. Каже, його дружина виросла в сиротинці, тож до дітей, які живуть у гімназії, в них особливе ставлення – ніжність, турбота, тепло. Саме тому в Нижньобистрівській гімназії вони бували й раніше. Зараз, після початку російського вторгнення в Україну, Віктор відчув ще більшу потребу в тім, щоб допомагати.    

«Я християнин віри євангельської, і до нашої церкви зараз надходить багато гуманітарної допомоги з-за кордону, а також від небайдужих людей. Всі ми розуміємо, що відбувається в країні, і намагаємося не стояти осторонь. Я включився в цей процес, бо хотілося допомагати там, де справді є потреба». 

Продукти харчування,  підгузники, засоби гігієни, побутову хімію – Віктор разом із однодумцями постійно намагається дізнаватися реальні потреби закладу та його мешканців, а відтак реагувати на них .

«У Біблії написано, що в першу чергу треба допомагати вдовам і сиротам, і я намагаюся дотримуватися цього, – каже Віктор і додає: – Тільки так ми переживемо, вистоїмо і переможемо, якщо будемо допомагати один одному. Поки там наші хлопці нас захищають, ми будемо тут їм допомагати, підтримувати їхні родини, їхніх близьких – усіх, хто цього потребує».  

Якщо Ви бажаєте та маєте змогу допомогти – долучайтеся за реквізитами Благодійного Фонду «Майбутнє – дітям». Ваша участь – це посмішка дитини, це хвилинка спокою для дорослого! Ми вдячні за Вашу небайдужість!

Для довідки:

Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” згуртувався з метою допомоги дітям та сім’ям із дітьми, які через війну в Україні опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах.
Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.