![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3361-4735-a233-336436623963/8.jpg)
«Засоби особистої гігієни, підгузники для дітей та дорослих, речі для новонароджених, в'язаний теплий одяг, а ще вітаміни, ліки та іграшки – усе це ми зібрали від багатьох благодійників, спакували належним чином і відправили туди, де наразі в них велика потреба», – розповіла директорка БФ «Майбутнє – дітям» Любов Ковач.
Ці речі першої необхідності надали партнери фонду – волонтерські та благодійні організації, зокрема ірландський Фонд “Відкриті серця”, який вже двічі за останні місяці привозив благодійну допомогу на Закарпаття.
![](https://static.tildacdn.com/tild6165-3865-4561-a130-336664333734/5.jpg)
Доставити вантаж на Харків зголосився волонтер Іван Канюка із села Шаян Хустського району Закарпаття. Фонд «Майбутнє – дітям» оплатив пальне на дорогу. А команда Гуманітарного Хабу ТЕЦ-5 під керівництвом Олександра Мінковича та волонтери на чолі з Дмитром Кисельовим хутко розвантажили й розсортували речі та приступили до їх адресної розвозки.
Нагадаємо, що за вісім місяців від початку військової агресії рф проти України, Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за підтримки команди Благодійного фонду ”Майбутнє – дітям” розподілив між тисячами жителів Харкова та області понад 180 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, медикаменти, засоби гігієни та предмети першої необхідності. Крім цього, люди також отримували від волонтерів генератори та газові й електропечі для приготування їжі.
Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги майже 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, яка започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children