Новини

Свято для дітей переселенців та підопічних дитячого центру на Закарпатті

У Міжнародний день захисту дітей село Нижній Бистрий на Закарпатті стало справжнім центром щасливого дитячого сміху! Завдяки спільним зусиллям Групи компаній Tolk, Благодійного фонду «Майбутнє – дітям», меценатам і педагогам відбулось незабутнє свято для 120 маленьких мешканців – учнів місцевої гімназії, серед яких діти переселенців з окупованих територій та вихованців Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Домашнє тепло».
Для малюків підготували цікаву святкову програму з веселими конкурсами, захопливими анімаціями та розвагами, які подарували дітям незабутні емоції. Діти щиро сміялись, грались, розважались та просто насолоджувались цим чудовим днем, наприкінці якого на них чекали солодкі сюрпризи: смачні тістечка та морозиво – подарунки від місцевого кафе “Коффеліні” та Tolk.
«Дитяче свято, що відбулось у цьому році – лише невеликий епізод з нашої системної підтримки цих дітей, яку здійснює Група компаній Tolk, – розповіла генеральний директор «Толк Україна» Ірина Береснєва. – Ще до початку повномасштабної війни ми взяли шефство над підопічними Центру «Домашнє тепло» та продовжуємо його й нині. Тепер тільки кількість наших підопічних збільшилась за рахунок малечі, які зі своїми батьками були вимушені залишити свої рідні домівки і переїхати на Закарпаття».

Повсякденна турбота про дітей, які через війну були позбавлені мирного дитинства – один з головних пріоритетів Благодійного фонду «Майбутнє – дітям».
«Цим дівчатам і хлопцям довелося пережити жахіття, які не повинні бачити маленькі серця. Але завдяки нашим друзям та партнерам, допомозі волонтерів та небайдужих людей ми робимо все можливе, щоб діти, які відчули на собі наслідки війни, пошвидше позбулися її впливу. Наша мрія та мета – повернути дітям вкрадене у них дитинство та створити фундамент їхнього щасливого майбутнього», – зазначив виконавчий директор БФ «Майбутнє – дітям» Олександр Нікішев.

Щиро дякуємо тим, хто також долучився до створення свята для дітей – Станіславу Галану, Світлані Макарі та Ведмедику Тедді.
Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children