![](https://static.tildacdn.com/tild3363-3231-4465-a433-626231333166/Frame_1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-3866-4637-a330-636232636166/Frame_13.jpg)
“Максимальна підтримка наших громадян, особливо юних українців, які в майбутньому будуть представляти Україну на різних міжнародних турнірах, є для нас одним з пріоритетів. Попри війну й російську агресію, ми докладаємо великих зусиль для збереження молодих поколінь й забезпечення для них достойних умов життя й розвитку у спорті”, – зазначив Посол України Руслан Німчинський.
Учасниками цього етапу проєкту Olympic Dreams стали спортсмени з багатьох постраждалих регіонів України, зокрема міст Ірпінь, Буча, Гостомель, Харків, Херсон, Одеса, Луганськ, Суми та Донецьк під керівництвом членів НОК України Карена Балаяна та Олександри Старкової. Весь час з початку повномасштабного вторгнення спортсмени проводили тренування у Київській області під обстрілами, без електрики, опалення й води. Напередодні Різдва діти прибули на острів Кіпр й відзначили свято в компанії Повноважного Посла України в Республіці Кіпр, керівника Фонду “KEPAKY – Центр соціальних служб” Андреаса Софоклеуса, представника фонду “Майбутнє - дітям” Олександри Новікової та інших поважних гостей.
![](https://static.tildacdn.com/tild6463-3261-4135-a262-656362636464/Frame_2.jpg)
“Забезпечення належного розвитку спорту для нашої країни є вкрай важливим, особливо під час війни. Тому для мене проєкт Olympic Dreams є особистим. Мені приємно бути частиною цього проєкту та зі свого боку зробити внесок у розвиток спортивної молоді нашої країни”, – підкреслив Анатолій Бойко.
Від імені Національного Олімпійського комітету України в Київській області та міського голови міста Ірпінь, де проживає більшість спортсменів, меценатам Андреасу Софоклеусу, пану Послу Руслану Німчинському та команді Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” й Анатолію Бойко були вручені почесні подяки за їх внесок у реалізацію цього заходу.
![](https://static.tildacdn.com/tild3030-3165-4339-b632-643737313964/Frame_10.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3039-6265-4138-b330-383665376136/2023-01-06_145707.jpg)
Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії, і які потребували допомоги із сімейних причин. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомогу біля 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children