Новини

БФ “Майбутнє – дітям”: молоді спортсмени з постраждалих регіонів України протягом місяця тренуватимуться на Кіпрі

Група українських спортсменів-юніорів протягом наступного місяця проводитиме посилену підготовку до майбутніх змагань в безпечних умовах, на території Республіки Кіпр. Це стало можливим завдяки продовженню міжнародного благодійного проєкта Olympic Dreams, що реалізується спільними зусиллями Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Кіпр Руслана Німчинського, керівника Фонду “KEPAKY – Центр соціальних служб” Андреаса Софоклеуса, команди Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” та мецената Анатолія Бойка.  “Максимальна підтримка наших громадян, особливо юних українців, які в майбутньому будуть представляти Україну на різних міжнародних турнірах, є для нас одним з пріоритетів. Попри війну й російську агресію, ми докладаємо великих зусиль для збереження молодих поколінь й забезпечення для них достойних умов життя й розвитку у спорті”, – зазначив Посол України Руслан Німчинський. 

Учасниками цього етапу проєкту Olympic Dreams стали спортсмени з багатьох постраждалих регіонів України, зокрема міст Ірпінь, Буча, Гостомель, Харків, Херсон, Одеса, Луганськ, Суми та Донецьк під керівництвом членів НОК України Карена Балаяна та Олександри Старкової. Весь час з початку повномасштабного вторгнення спортсмени проводили тренування у Київській області під обстрілами, без електрики, опалення й води. Напередодні Різдва діти прибули на острів Кіпр й відзначили свято в компанії Повноважного Посла України в Республіці Кіпр, керівника Фонду “KEPAKY – Центр соціальних служб” Андреаса Софоклеуса, представника фонду “Майбутнє - дітям” Олександри Новікової та інших поважних гостей.


“Забезпечення належного розвитку спорту для нашої країни є вкрай важливим, особливо під час війни. Тому для мене проєкт Olympic Dreams є особистим. Мені  приємно бути частиною цього проєкту та зі свого боку зробити внесок у розвиток спортивної молоді нашої країни”, – підкреслив Анатолій Бойко. 
 
Від імені Національного Олімпійського комітету України в Київській області та міського голови міста Ірпінь, де проживає більшість спортсменів, меценатам Андреасу Софоклеусу, пану Послу Руслану Німчинському та команді Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” й Анатолію Бойко були вручені почесні подяки за їх внесок у реалізацію цього заходу. Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії, і які потребували допомоги із сімейних причин. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомогу біля 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/future2children

Instagram: https://www.instagram.com/future2children