Новини

Благодійний Фонд «Майбутнє – дітям» запрошує небайдужих громадян долучатися до допомоги переселенцям

Майже сотня переселенців сьогодні живе на базі Нижньобистрівської гімназії, якою опікується Благодійний Фонд «Майбутнє – дітям».  Люди, які через війну втратили все, рятуючи свої життя, нині можуть розраховувати тільки на добру волю небайдужих громадян – нас із вами.

Про вимушених переселенців та їхні потреби – наші розповіді, які публікуємо у співпраці з загальноукраїнськими та закарпатськими мас-медіа. Так ми хочемо донести до більшої кількості людей інформацію про родини, яким сьогодні потрібні речі, харчі, реабілітація, навіть елементарне – телефони для зв’язку з рідними, яких розкидало всій Україні.
Сьогодні наша розповідь – про родину Снєдкових, яка під обстрілами 30 кілометрів тікала з окупованого села під Ізюмом. Розмістила матеріал агенція УНІАН, і ми щиро сподіваємося, що так про цю родину, як і про інші, дізнається більше людей та відгукнеться на їхні потреби.

Невдовзі будуть опубліковані інші розповіді - так ми всі зможемо познайомитися з цими мужніми людьми.

Слідкуйте за нашим сайтом та Фейсбук-сторінкою фонду, на яких ми публікуватимемо розповіді про інших переселенців та формуватимемо потужні групи підтримки цих людей. 
Наразі всі бажаючі можуть долучитися до підтримки переселенців, їхні потреби актуалізує та конкретизує БФ «Майбутнє-дітям», на сайті якого можна отримати всю необхідну інформацію та реквізити для допомоги. 

Вдячні всім! Добро перемагає!