“Ми продовжуємо підтримувати ініціативу Благодійного Фонду “Майбутнє – дітям” та їхніх партнерів. Завдяки ініціативі, а також активному долученню українських та кіпрських меценатів, юні українські спортсмени можуть проводити свої тренування під мирним небом Кіпру. Це дає їм можливість покращувати свій професійний рівень й гідно представляти нашу Державу на змаганнях міжнародного рівня”, – зазначив Руслан Німчинський
Посольство України на Кіпрі доклало значних зусиль, аби візит юних українських спортсменів на острів став можливим. Завдяки підтримці з боку Українського центру “Обійми Cyprus”, кіпрського офісу PariMatch та відомого кіпрського мецената А.Софоклеуса для спортивної команди з України створено чудові умови для належної підготовки до міжнародних змагань. Нагадаємо, на початку січня за підтримки меценатів на Кіпр прибула група юних спортсменів з постраждалих регіонів України – зокрема міст Ірпінь, Буча, Гостомель, Харків, Херсон, Одеса, Луганськ, Суми. Тут дівчата й хлопці готуються до участі у міжнародному турнірі з дзюдо, що проходитиме 28-29 січня у м. Ларнака.
Також нагадаємо, що минулого року понад 100 юних спортсменів за підтримки НОК України, Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” та мецената Анатолія Бойко отримали можливість протягом 3 місяців безпечно тренуватись на території Греції.
Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії, і які потребували допомоги із сімейних причин. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомогу біля 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children