Новини

БФ “Майбутнє – дітям”: українські спортсмени, що тренуються на Кіпрі, отримали комплекси вітамінів та набори спортивного харчування

У рамках проєкту Olympic Dreams, започаткованого Благодійним фондом “Майбутнє – дітям”, спортсмени-юніори з України продовжують свої тренування на острові Кіпр. Днями зі спортсменами вкотре зустрівся Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський, який передав атлетам комплекси вітамінів та спортивного харчування, що вкрай потрібні для підготовки до спортивних змагань.

“Ми продовжуємо підтримувати ініціативу Благодійного Фонду “Майбутнє – дітям” та їхніх партнерів. Завдяки ініціативі, а також активному долученню українських та кіпрських меценатів, юні українські спортсмени можуть проводити свої тренування під мирним небом Кіпру. Це дає їм можливість покращувати свій професійний рівень й гідно представляти нашу Державу на змаганнях міжнародного рівня”, – зазначив Руслан Німчинський 

Посольство України на Кіпрі доклало значних зусиль, аби візит юних українських спортсменів на острів став можливим. Завдяки підтримці з боку Українського центру “Обійми Cyprus”, кіпрського офісу PariMatch та відомого кіпрського мецената А.Софоклеуса для спортивної команди з України створено чудові умови для належної підготовки до міжнародних змагань. Нагадаємо, на початку січня за підтримки меценатів на Кіпр прибула група юних спортсменів з постраждалих регіонів України – зокрема міст Ірпінь, Буча, Гостомель, Харків, Херсон, Одеса, Луганськ, Суми. Тут дівчата й хлопці готуються до участі у міжнародному турнірі з дзюдо, що проходитиме 28-29 січня у м. Ларнака.

Також нагадаємо, що минулого року понад 100 юних спортсменів за підтримки НОК України, Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” та мецената Анатолія Бойко отримали можливість протягом 3 місяців безпечно тренуватись на території Греції.

Для довідки: 
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії, і які потребували допомоги із сімейних причин. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомогу біля 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/future2children

Instagram: https://www.instagram.com/future2children