Новини

У День захисту дітей БФ “Майбутнє – дітям” влаштував свято для дітей переселенців та підопічних дитячого центру

Вчора, 1 червня, команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” організувала яскраве свято для дітей із родин вимушених переселенців, які через військові дії виїхали зі своїх домівок та перебувають на Закарпатті. Учасниками свята також стали учні Нижньобистрівської гімназії та підопічні Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Домашнє тепло”.

Це була незабутня подія, повна радості, сміху і добра. Команда фонду, за підтримки спонсорів та меценатів – Групи компаній Tolk, БФ “Хата не з краю”, Анатолія Бойко, Андрія Козира, Юрія Химишинця, місцевого кафе “Коффеліні” – влаштувала для дітей свято з аніматорами, іграми, дарунками та солодощами.
“З моменту створення Фонд взяв на себе відповідальність про спільне утримання разом із місцевою громадою Центру соціальної підтримки дітей. Весь минулий рік тривали ремонтні роботи, щоб дітки змогли переїхати в оновлену простору будівлю Центру, як і сталося торік у День Святого Миколая. Зараз вони мають можливість проживати та навчатися у комфортних умовах. З перших днів повномасштабної війни Фонд також прийняв та розмістив у гуртожитку гімназії сотні переміщених сімей із маленькими дітьми. Всіх їх забезпечили щоденним харчуванням, засобами гігієни, одягом. Діти змогли продовжити перерване навчання, – розповідає директорка Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” Любов Ковач. – Кожного дня піклуємося про наших підопічних. А сьогодні – ще одна можливість подарувати їм свято”.
І свято вдалося! Воно розпочалося з руханки від соціального проєкту “Активні парки – здорова Україна”. А далі діти не тільки активно гралися та спілкувалися один з одним, але й демонстрували свої таланти – співали, танцювали, малювали, розповідали вірші. І раділи кожному моменту.
Будемо вдячні всім, хто бажає долучитися до благодійних справ задля майбутнього українських дітей!

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children