Новини

Під час кемпу Olympic Dreams в Японії на місцевому телебаченні вийшов ряд репортажів про наших спортсменів

Минулого тижня черговий кемп проєкту Olympic Dreams добіг свого кінця. Наші спортсмени повернулися із Японії в Україну. Проте візит команди українських дзюдоїстів до Токіо викликав неабияке зацікавлення з боку місцевих жителів. Про це свідчить кількість новин, публікацій та репортажів, які вийшли у японських ЗМІ. Перш за все мова про телебачення. Протягом трьох тижнів перебування команди проєкту Olympic Dreams у Японії в етери вийшов ряд відеорепортажів про наших атлетів.

Одним з перших, хто розповів японському суспільству про наш проєкт стала корпорація NHK, яка поєднує в собі телебачення, радіомовлення та інтернет-ресурси.

Репортаж NHK

Великою нагодою розповісти про проєкт Olympic Dreams жителям Японії, а також надати інформацію про стан спортивної інфраструктури в Україні та умови, в яких вимушені тренуватися наші атлети, став великий репортаж, знятий компанією「日テレNEWS. Ця компанія спеціалізується на новинах та поширює інформацію у різних форматах. Щодо проєкту Olympic Dreams, то про нього журналісти телеканалу відзняли великий 13-хвилинний репортаж, в якому розповіли про українську команду з дзюдо та записали інтерв'ю з деякими нашими атлетами.

Репортаж「日テレNEWS

Нагадаємо, що проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams реалізується Благодійним фондом «Майбутнє – дітям» вже понад півтора року. Формат проведення спортивних таборів за цей час було успішно реалізовано у 6 країнах: весною 2022 – в Ізраїлі, влітку 2022 в Греції, зимою та весною 2023 року – на території Республіки Кіпр, влітку 2023 – в Іспанії, восени 2023 – в Словаччині та Японії. Проєкт незмінно підтримується Міністерство молоді та спорту України, НОК України Київської області, Федерація дзюдо України, міська рада м. Ірпінь та низка посольств приймаючих країн.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua
Facebook: @future2children
Instagram: @future2children