Новини

Український гімн на Кубку Європи з дзюдо: учасниця проєкту Olympic Dreams посіла перше місце на турнірі

Українська спортсменка й учасниця проєкту Olympic Dreams Анна Олійник-Корнійко здобула золоту медаль у категорії “до 70 кілограмів” на Кубку Європи з дзюдо – одному з наймасштабніших турнірів року з цього виду спорту.
Анна брала участь у складі кадетської збірної команди України. Всього українська чемпіонка перемогла у 5 сутичках зі спортсменками з Угорщини, Болгарії, Франції, Великобританії та Сербії.
“Вітаємо Анну з блискучим виступом й першим місцем на престижному європейському турнірі. Це чергове золото, здобуте учасниками нашого проєкту міжнародних таборів, доводить, що системна робота з підтримки українських спортсменів вже дає результати. Для нас це сигнал продовжувати проєкт й надалі, забезпечуючи майбутніх зірок світового спорту необхідними умовами для тренування. Професійний спорт не пробачає пауз, тож, навіть попри війну, ми й надалі докладатимемо зусиль, щоб наш проєкт продовжував розвиватися й охоплювати якнайбільше перспективних спортсменів“, – зазначив меценат проєкту Olympic Dreams та Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” Анатолій Бойко.
Нагадаємо, що проєкт міжнародних таборів Olympic Dreams підтримують Міністерство молоді та спорту, Національний Олімпійський комітет України, посольства України у Греції та Кіпрі, а також партнери й меценати Благодійного фонду “Майбутнє – дітям”.
Влітку та восени 2022 року три групи спортсменів відправились до Греції, де відбувся перший формат таких кемпів. Там також було організовано дружній міжнародний турнір з дзюдо, в якому взяли участь спортсмени з Греції, Кіпру, Болгарії та України. Результатом турніру стали 9 золотих, 4 срібних та 9 бронзових медалей, а після табору українські спортсмени взяли ще 5 медалей на офіційних міжнародних турнірах.

Також у лютому 2023 року чергова група спортсменів тренувалась на території Республіки Кіпр та долучилась до міжнародних змагань з дзюдо Cyprus International Judo Tournament 2023, в яких 8 країн світу були представлені понад 700 учасниками. В п’яти вікових категоріях українські дзюдоїсти, вихованці Олімпійського коледжу під керівництвом заслуженого тренера України Карена Балаяна та Олександри Старкової здобули 30 медалей: 14 з яких золотих, 10 срібних та 6 бронзових.

Для довідки:

Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» ще до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну на території гімназії було створено прихисток для внутрішньо переміщених осіб.

На сьогодні команда Фонду підтримала вже понад 500 підопічних (діти гімназії, сімʼї ВПО із дітьми), кількість яких постійно збільшується. Загалом 2022 року, окрім прихистку, одягу та засобів гігієни, Фонд забезпечив близько 150 000 порцій їжі, а також системно покращує умови проживання, навчання та дозвілля підопічних.

З 2022 року Фонд розвиває проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, головною метою якого є підтримка українських спортсменів, їх оздоровлення, а також, забезпечення їх сталого тренувального процесу та отримання міжнародного спортивного досвіду задля майбутніх перемог України на світових аренах. Звіт за 2022 на сайті Фонду.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children