Новини

Збільшимо кількість добра у світі: БФ «Майбутнє – дітям» підписав Меморандум про співпрацю з МБФ «Твоя доброта»

Цими днями команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» налагодила тісний контакт і домовилася про співпрацю з одними з найвідоміших книговидавців України – Іваном та Ігорем Степуріними, які створили та просувають низку проєктів, активно працюють на гуманітарному фронті, займаються волонтерством.

«Іван та Ігор Степуріни створили одне з найуспішніших видавництв в Україні – «Саміт-Книга», яке видає цікаві різнопланові книги тисячними тиражами, – повідомила  координаторка фонду Оксана Льовочкіна. – Крім того, Іван Степурін є директором Міжнародного благодійного фонду «Твоя доброта», з яким наш Благодійний фонд «Майбутнє - дітям» сьогодні підписав Меморандум про співпрацю».

Іван Степурін теж упевнений, що домовленістю про співпрацю покладено початок новим потужним проєктам та ініціативам. Тим більше, що обидві організації мають досвід роботи, бажання та значну практичну діяльність у підтримці дітей та родин із дітьми.

«МБФ «Твоя доброта» кілька років до війни основну увагу приділяв підтримці та розвитку українських талановитих дітей, забезпечуючи їхню участь у міжнародних конкурсах, фестивалях, змаганнях, – розповів Іван Степурін. – Із моменту початку війни фонд здійснює гуманітарні програми, спрямовані на матеріальну підтримку дитячих навчальних та медичних закладів, тимчасово переселених сімей та дітей-сиріт. Крім того, фонд бере активну участь у видавничих проєктах із забезпечення українських дітей, які вимушено переїхали за кордон, україномовною літературою виховно-освітньої спрямованості».

Наразі команди фондів погодили перший спільний проєкт: «Уже маємо першу ідею: плануємо проводити в онлайн-режимі майстер-класи для діток, які живуть на базі Нижньобистрівської гімназії чи навчаються в ній. Працюватимуть із творчими дівчатами та хлопцями українські письменники. Впевнена, завдяки нашій співпраці вдасться втілити багато цікавих проєктів, збільшити кількість добра в цьому світі», – додала О. Льовочкіна.

На базі Нижньобистрівської гімназії, якою опікується БФ «Майбутнє - дітям», всі бажаючі митці, майстри, спортсмени тощо мають можливість проводити майстер-класів для діток із родин ВПО та місцевих учнів. Проводити заняття можна також онлайн, з цією метою у гімназії створений комп’ютерний клас, тож хлопці й дівчата можуть долучитися до занять дистанційно.

Дві благодійні організації об’єднали свої ресурси для подолання наслідків агресії російської федерації. Долучитися до допомоги постраждалим може кожен бажаючий, зайшовши на сайти фондів за реквізитами.

Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які через складні сімейні обставини перебували в пансіонаті при Нижньобистрівській гімназії. Починаючи з 2021 року працівники Фонду та гімназії надали допомогу майже 500 дітям та
дорослим. А з початком війни на території гімназії був створений прихисток для
внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду
«Майбутнє – дітям» – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт
громадської організації «Розвиток IT освіти», який підтримує
молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/future2children

Instagram: https://www.instagram.com/future2children


Міжнародний Благодійний фонд “Твоя доброта” діє в столиці нашої країни м. Києві. Головними напрямами роботи фонду є допомога дітям, родинам із дітьми, особливо в прифронтовій зоні, медичним закладам, а також внутрішньо переміщеним родинам у різних регіонах України. Фонд також опікується проєктами з оздоровлення та відпочинку українських дітей, проєктами з відновлення соціально-культурної інфраструктури постраждалих регіонів тощо.

Інформація та реквізити:
Email:  sinbook@ukr.net  
Facebook: https://www.facebook.com/TvoiaDobrota
Instagram: https://www.instagram.com/tvoia_dobrota/