Новини

Група Tolk та БФ «Майбутнє – дітям» привітали дітей переселенців зі святом Миколая

До учнів Нижньобистрівської гімназії, серед яких є діти з родин внутрішньо переміщених осіб, діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей, завітали з подарунками до свята Миколая представники Групи Tolk та Благодійного фонду «Майбутнє – дітям».Цього року новорічні свята мають свій гіркий присмак. «Святий Миколаю, нічого не прошу, крім перемоги і мирного неба! Для України сонячної долі й хорошої, а більше й нічого не треба!» – з такими словами до святого заступника нині звертаються діти. Вони розповідають про свої досягнення, успіхи, але й не забувають сказати про те, чого сьогодні хочеться найбільше – миру. Це – реалії сьогодення, особливо враховуючи той факт, що серед учнів Нижньобистрівської гімназії більше десятка діток – переселенці із зон, де й зараз тривають бойові дії. Вони не з розповідей знають, як це – лишитися домівки, рідної школи, друзів, усього, до чого звик і що любиш…«Група компаній Tolk у співпраці з Благодійним фондом «Майбутнє – дітям» із перших днів війни долучилася до системної підтримки дітей родин внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт та з малозабезпечених сімей, що оселилися на базі Нижньобистрівської гімназії, – відзначила Наталія Німець, директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут». – Зокрема, ми допомогли облаштувати в гуртожитку гімназії, де живуть ці родини, комп'ютерний клас – щоб діти могли вчитися онлайн, проводити дозвілля, брати участь у різноманітних майстер-класах тощо. Підтримували учнів на етапі створення арт-майстерні та в інших проєктах. Сьогодні привезли солодощі й подарунки. Зараз разом із Фондом працюємо над реалізацією ще кількох ідей, які, впевнена, покращать умови проживання сімей із дітками».Олег Ігнатко, співзасновник Благодійного фонду «Майбутнє – дітям», висловив впевненість, що сьогоднішні зусилля втіляться у майбутніх успіхах дітей: «Ми віримо, що ви досягнете успіху в навчанні, станете першокласними фахівцями, щоб відбудовувати нашу країну після перемоги». 
 
Для довідки:
Міжнародна Група постачальників енергоресурсів Tolk об’єднує вісім компаній: ТОВ «Августа», ТОВ «Закарпаттяенергозбут», ТОВ «Волиньелектрозбут», ТОВ «ТОЛК ЗЕЗ», ТОВ «ТОЛК ВЕЗ», ТОВ «Толк Петролеум», INTRA ASSETS S.R.L. (Молдова) та TOLK EU s.r.o. (Словаччина). Група компаній Tolk – це понад 900 000 задоволених споживачів, команда з 400 професіоналів, близько 4 млрд кВт·год поставленої електроенергії та понад 3 млн м3 поставленого природного газу за 2021 рік.

Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги майже 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки.