Новини

Проєкт Olympic Dreams розпочався в Японії. Команда з дзюдо вже прибула до країни

Новий – вже сьомий – етап Olympic Dreams стартував в Японії. Він розпочався з візиту юних українських спортсменів та їх тренерів до Посольства України в Японії. На зустрічі разом з Надзвичайним і Повноважним Послом України Сергієм Корсунським та керівництвом All Japan Judo Federation молоді атлети обговорили плани своїх тренувань та плани на подальше перебування в країні.

“Команда українських дзюдоїстів здійснила свою мрію – вони 3 тижні тренуватимуться у Японії, на батьківщині дзюдо. Завдяки підтримці японської сторони та партнерів проєкту українські спортсмени з постраждалих Гостомеля, Бучі та Ірпеня зможуть готуватися до майбутніх змагань у безпечних умовах, без обстрілів та повітряних тривог, – відзначила співзасновниця Благодійного фонду “Майбутнє – дітям”, керівниця проєкту Олександра Новікова. – Це і є головною метою Olympic Dreams – збереження та зміцнення Олімпійського резерву України”.

Команда проєкту дякує за усебічне сприяння міністру молоді та спорту України та президенту НОК України Вадим Гутцайт, президенту федерації дзюдо України Михаил Кошляк, головному тренеру збірної України з дзюдо Vitalii Dubrova, президенту НОК Київського обласного відділення Игорь Малинский, меценату фонду Майбутнє - дітям Анатолій Бойко, секретарю Ірпінської міської ради Анжела Макеєва, майору ЗСУ Alena Pavlova-Fedchenko.

Юні дзюдоїсти перед початком тренувань вже відвідали музей Олімпійських Ігор та музей першої школи дзюдо Кодокан. Попереду ще три яскравих тижні!

Нагадаємо, що проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams реалізується Благодійним фондом «Майбутнє – дітям» вже понад півтора року. Формат проведення спортивних таборів за цей час було успішно реалізовано у 5 країнах: весною 2022 – в Ізраїлі, влітку 2022 в Греції, зимою та весною 2023 року – на території Республіки Кіпр, влітку 2023 – в Іспанії, восени 2023 – в Словаччині. Проєкт підтримали Міністерство молоді та спорту України, НОК України Київської області, Федерація дзюдо України, міська рада м. Ірпінь та низка посольств приймаючих країн.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua
Facebook: @future2children
Instagram: @future2children