Новини

За підтримки БФ «Майбутнє – дітям» Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 отримав медичне обладнання з Нюрнберга

Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 отримав першу партію медичного обладнання та устаткування з Нюрнберга. Всього до Харкова з німецького міста-побратима найближчим часом надійде 3 апарати для анестезії, 360 функціональних та 20 спеціальних ліжок для операційних. Апаратура та ліжка будуть розподілені та доставлені до закладів охорони здоров’я Харківщини, перш за все – Ізюма й Балаклії. 

«Цей проєкт вдалося реалізувати завдяки тісній взаємодії й перемовинам між Харківською обласною військовою адміністрацією на чолі з Олегом Синєгубовим,  Німецько-українським центром культури та освіти «Дім Нюрнберга» і ТЕЦ-5, – розповів голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович. – Логістичну підтримку проєкту здійснив Благодійний фонд «Майбутнє - дітям». Окрему подяку очільник ТЕЦ-5 висловив меру Нюрнберга Маркусу Кьонігу, представникам управління міжнародних відносин мерії Даніелю Нефарілу, Сільвії Прейсер та Крістіні Шусслер, співголові єврейської громади Нюрнберга Александеру Ліссаку, очільнику Асоціації поріднених міст Нюрнберг-Харків Ант'є Ремпе, директору технічної частини лікарні Klinikum Nord пану Брандлю та члену правління Klinikum Nord пану Шугу, а також багатьом друзям з Німеччини, які конкретними справами підтримують нашу країну.


За 9 місяців війни Харківська ТЕЦ-5 зуміла об’єднати та залучити до свого Гуманітарного хабу чимало міжнародних партнерів та доброчинців. Таким чином Хаб, створений за підтримки Благодійного фонду «Майбутнє – дітям», має змогу здійснювати постачання гуманітарних вантажів, лікарських препаратів, засобів життєзабезпечення цивільним громадянам та військовослужбовцям ЗСУ. Загалом за цей період Гуманітарний хаб передав близько 200 тонн допомоги харків’янам, мешканцям Солоницівської, Пісочинської, Будянської територіальних громад.

Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги з сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги майже 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, яка започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children