Новини

Підопічна проєкту Olympic Dreams 2022 отримала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо

Юна спортсменка Анастасія Чижевська, підопічна проєкту БФ “Майбутнє дітям” та вихованка Київської обласної ШВСМ, учениця ОФКІП й тренерів Карена Балаяна та Олександри Старкової, здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо Євро-U23 у ваговій категорії до 57 кг. Захід відбувся у Боснії і  Герцеговині, місто Сараєво. Свою перемогу дівчина присвятила своєму батьку, який боронив Україну у лавах ЗСУ та кілька місяців тому загинув у Донецькій області.

Гостомельчанка Анастасія була однією з понад сотні учасників літнього проєкту “Olympic Dreams 2022”, ініціатором якою став Благодійний фонд “Майбутнє - дітям”.
В рамках цього проєкту юні спортсмени з найбільш постраждалих від російського вторгнення регіонів України отримали можливість продовжити свої тренування під мирним небом, на території Греції.

“Той час, який ми провели у Греції, приніс свої плоди! І ми дуже радіємо за своїх вихованців. Ця медаль наше спільне досягнення. Не дивлячись ні на що - ми рухаємось вперед, до Олімпійських мрій. Окрім медалі, наша Настя ще виконала норматив майстра спорту міжнародного класу з дзюдо!” – розповів тренер Анастасії Карен Балаян, учасник Олімпійських ігор 1996 року, представник НОК України в Київській області.

“Коли ми тільки почали працювати над проєктом “Olympic Dreams 2022”, головним результатом для нас були не майбутні перемоги, яких наші юні спортсмени обов'язково здобудуть, а перш за все їхня безпека. Сьогодні, коли ми маємо такий вражаючий результат, що продемонструвала Анастасія Чижевська, стає зрозуміло, що наші зусилля й сподівання не були марними. Від себе та від імені команди Фонду вітаю Настю з бронзовою медаллю. Впевнений, що це не остання така важлива нагорода, яку здобудуть наші спортсмени вже найближчим часом”, – зазначив меценат БФ «Майбутнє – дітям» Анатолій Бойко.

Анатолій Бойко, Карен Балаян, Анастасія Чижевська

Нагадаємо, що літній навчально-тренувальний проєкт “Olympic Dreams 2022” у Греції для дітей з постраждалих регіонів України, зокрема міст Ірпінь, Буча, Гостомель, Харків, Херсон, Одеса, Луганськ, Суми, Донецьк було організовано за особистої підтримки Анатолія Бойко, посольства України в Грецькій Республіці та Благодійного фонду «Майбутнє – дітям».


Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, що перебували у спальному корпусі Нижньобистрівській Гімназії і які потребували допомоги із сімейних причин. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомогу біля 500 дітям та дорослим. З  початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children