Новини

Навчання команди БФ “Майбутнє - дітям” за грантом ІСАР Єднання успішно завершено

Успішно завершено навчання команди Благодійного фонду “Майбутнє - дітям” за грантом ІСАР Єднання в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства». Протягом двох останніх місяців тривала кропітка робота по опануванню методології інституціонального розвитку благодійних організацій, форматів та інструментів взаємодії зі стейкхолдерами та бенефіціарами, залучення фінансування, специфіки розробки стратегічних та операційних документів фонду.

За проведеним тендером було обрано ментора проєкту – СК “Параграф”. Фасилітовані сесії провела тренерка Тетяна Гончаренко.

Результатом спільної праці стала розробка Стратегічного та операційного планів Фонду на поточний період, чітке позиціювання серед інших організацій на ринку, більш точне формулювання цілей та пріоритетів.

Це дало змогу ще до завершення навчання започаткувати діяльність за новими напрямами та значно підсилити за вже існуючими. А головним підсумком цієї роботи, звичайно, буде масштабування допомоги дітям та їх батькам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року БФ “Майбутнє - дітям” виграв грантовий проєкт в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Висловлюємо подяку організаторам та партнерам за надану можливість!

Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» ще до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну на території гімназії було створено прихисток для внутрішньо переміщених осіб.

На сьогодні команда Фонду підтримала вже понад 500 підопічних (діти гімназії, сімʼї ВПО із дітьми), кількість яких постійно збільшується. Загалом 2022 року, окрім прихистку, одягу та засобів гігієни, Фонд забезпечив близько 150 000 порцій їжі, а також системно покращує умови проживання, навчання та дозвілля підопічних.

З 2022 року Фонд розвиває проєкт міжнародних спортивних таборів Olimpic Dreams, головною метою якого є підтримка українських спортсменів, їх оздоровлення, а також, забезпечення їх сталого тренувального процесу та отримання міжнародного спортивного досвіду задля майбутніх перемог України на світових аренах.

Звіт за 2022 на сайті Фонду.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children