Новини

БФ “Майбутнє – дітям” влаштував свято для дошкільнят Нижньобистрівської гімназії

Напередодні Всеукраїнського дня дошкілля вихованці дошкільної групи Нижньобистрівської гімназії Горінчівської сільської ради, якими опікується Благодійний фонд “Майбутнє – дітям”, отримали справжнє свято. І річ не лише у подарунках, а й у тій турботі та любові, яку вони отримують тут щодня.“Дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає малюків, перша школа життя. Через роки ті, хто прийшов до садочків ще нетямущими та розгубленими, з гордістю потім скажуть, що були вашими вихованцями, – відзначає працю освітян директорка БФ “Майбутнє – дітям” Любов Ковач. – Найцінніше в роботі вихователя дошкільного закладу – це ті непідробні емоції, які щодня можна побачити на обличчях діточок”.Свою любов, сердечне тепло, мудрість, креативність, терпіння до малих бешкетників, вміння бачити, чути й розуміти все, що відбувається в душах дітей, щедро віддають педагоги гімназії – справжні ковалі людських душ, котрі закладають фундамент майбутньої особистості дитини. І за це їм – велика подяка від теперішніх та колишніх вихованців!

А на святі дошкілля малюки залюбки танцювали й співали, клеїли кольорові парасольки, а на завершення не тільки смакували тортик, а ще й обирали кольорові кульки, які символізували їхні бажання.


Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які через складні сімейні обставини перебували в пансіонаті при Нижньобистрівській гімназії. Починаючи з 2021 року працівники Фонду та гімназії надали допомогу майже 500 дітям та дорослим. А з початком війни на території гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти», який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/future2children

Instagram: https://www.instagram.com/future2children