![](https://static.tildacdn.com/tild6164-3039-4532-b362-356134393064/Frame_28.png)
![](https://static.tildacdn.com/tild3035-6533-4832-b362-336465336533/Frame_29.png)
“Дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає малюків, перша школа життя. Через роки ті, хто прийшов до садочків ще нетямущими та розгубленими, з гордістю потім скажуть, що були вашими вихованцями, – відзначає працю освітян директорка БФ “Майбутнє – дітям” Любов Ковач. – Найцінніше в роботі вихователя дошкільного закладу – це ті непідробні емоції, які щодня можна побачити на обличчях діточок”.
![](https://static.tildacdn.com/tild6666-6439-4562-a162-623535313731/Frame_33.png)
![](https://static.tildacdn.com/tild3839-6537-4334-a561-323964396334/Frame_37.png)
Свою любов, сердечне тепло, мудрість, креативність, терпіння до малих бешкетників, вміння бачити, чути й розуміти все, що відбувається в душах дітей, щедро віддають педагоги гімназії – справжні ковалі людських душ, котрі закладають фундамент майбутньої особистості дитини. І за це їм – велика подяка від теперішніх та колишніх вихованців!
А на святі дошкілля малюки залюбки танцювали й співали, клеїли кольорові парасольки, а на завершення не тільки смакували тортик, а ще й обирали кольорові кульки, які символізували їхні бажання.
![](https://static.tildacdn.com/tild3033-3136-4162-a437-373539613935/Frame_38.png)
Для довідки:
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які через складні сімейні обставини перебували в пансіонаті при Нижньобистрівській гімназії. Починаючи з 2021 року працівники Фонду та гімназії надали допомогу майже 500 дітям та дорослим. А з початком війни на території гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти», який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children