Раді вам повідомити, що наш проєкт на конкурсі грантів в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» від ІСАР Єднання отримав фінансування. За проведеним тендером було обрано ментора проєкту – СК “Параграф”.
Тепер у найближчі місяці ми прокачаємо skills нашої команди та підготуємо стратегію на 2023-2024 роки та операційний план на майбутній рік.
Наша команда чітко визначить вектор руху на роки вперед, що збільшить масштаби допомоги дітям та їх сім’ям у нашому прихистку на Закарпатті. Розуміння стратегічного та операційного плану допоможе команді отримувати гранти на наявні потреби дітей ВПО.
Дуже раді поділитися з вами цією новиною, оскільки до неї був довгий шлях. Ми з нуля розбирались як писати проєкти, як їх подавати на отримання грантових коштів. За плечима – понад 25 поданих проєктів і безліч годин кропіткої роботи з бюджетами та аплікаційними формами…
Мрії збуваються!
Тільки вперед!
Для довідки
Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги майже 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» – це команда активістів, яка започаткувала та реалізує проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти», що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children