Новини

Люди з великим серцем: знайомимося з небайдужими українцями, які допомагають переселенцям на Закарпатті

Любов Ковач – виконуюча обов'язки директора Нижньобистрівської гімназії, очільниця Благодійного Фонду «Майбутнє – дітям» 💙💛 

Любов Іванівна Ковач – виконуюча обов'язки директора Нижньобистрівської гімназії й керівниця Благодійного Фонду «Майбутнє – дітям». Саме на її тендітні плечі лягла вся відповідальність про дітей з соціально незахищених родин, а зараз додалася турбота про людей, які були вимушені покинути рідні домівки через окупацію України російськими військами. 

Забезпечення харчами, одягом, засобами гігієни, налагодження побуту майже сотні біженців – це все сьогодні у зоні відповідальності Любові Іванівни та її колег. О 12 ночі чи о 5 ранку – у будь-яку мить вона приймає дзвінки і організовує розміщення переселенців. Завдяки їй та численним волонтерам сім'ї, які сьогодні втратили все, мають тепло і затишок на Закарпатті. І саме з Любові Ковач ми починаємо знайомство з людьми, які роблять усе для переселенців. 

Якщо Ви бажаєте та маєте змогу допомогти – долучайтеся за реквізитами Благодійного Фонду «Майбутнє – дітям». Ваша участь – це посмішка дитини, це хвилинка спокою для дорослого! Ми вдячні за Вашу небайдужість!

Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” згуртувався з метою допомоги дітям та сім’ям із дітьми, які через війну в Україні опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах.
Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.