Новини

Переселенці на Закарпатті отримали гуманітарну допомогу від волонтерського центру “Локомотив”

Гуманітарну допомогу – одяг та взуття – отримали підопічні Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” від Єдиного волонтерського центру “Локомотив” (@volunteer.kolomyia).

Діти та їхні батьки зараз перебувають на базі Нижньобистрівської гімназії, куди вони дістались після вимушеного переїзду внаслідок воєнних дій. Завдяки небайдужим людям, що передали речі, волонтерам, які їх зібрали, а також Групі Tolk, яка допомогла доставити вантаж, переселенці отримали речі до літа. 
Багато з них втратили свої домівки і не мали змоги взяти із собою не тільки речі, коли терміново рятувалися, а, часто, і й більш важливіше… 
Ніхто не знав, наскільки затягнеться війна і що лишиться після неї https://cutt.ly/eJiMUlk .

Передані волонтерами “Локомотиву” одяг та взуття розраховані на різні розміри – від немовляти до підлітків, а також їхніх батьків https://cutt.ly/lJi0gY4 . Тепер частина нагальних проблем для них вирішена, проте решта лишилась.

Щоб допомогти дітям та їх батькам-переселенцям, можна переказати кошти за реквізитами Благодійного фонду «Майбутнє – дітям».

Для довідки:

Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” згуртувався з метою допомоги дітям та сім’ям із дітьми, які через війну в Україні опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.