Новини

Фонд “Майбутнє – дітям” разом зі співробітниками ТЕЦ-5 передали Харківщині близько 30 тонн гуманітарних вантажів

Завдяки спільним зусиллям Фонду “Майбутнє – дітям” та працівникам Харківської ТЕЦ-5 вдалося акумулювати близько 30 тонн гуманітарної допомоги, яка адресно була передана мешканцям Харківщини. Вантажі надходять з Німеччини, Румунії, Словаччини, Італії, Польщі та інших країн Європейського Союзу від друзів теплоцентралі, які вболівають за наш край.

Гуманітарний хаб ТЕЦ-5, створений за підтримки благодійного фонду "Майбутнє – дітям", продовжує свою діяльність. Великі обсяги товарів першої необхідності, продуктів, медикаментів потрапляють із західних рубежів до Полтавщини й колегами з підприємства "Полтаватеплоенерго" спрямовуються на Слобожанщину.

Як зазначив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович, зважаючи на воєнний стан, це доволі складна логістика й енергомісткий процес, який вимагає концентрації зусиль багатьох людей.

"ТЕЦ-5 дуже вдячна за адміністративний супровід гуманітарних вантажів Харківській обласній адміністрації та персонально її очільнику Олегу Синєгубову, заступнику голови обладміністрації Михайлу Харнаму та керівнику апарату Вікторії Белявцевій. Не менш важлива юридична складова, яку забезпечує Адвокатське об'єднання "Шкребець і партнери". Вся ця дуже мотивована і професійна команда управлінців і юристів сприяє швидкому митному оформленню таких необхідних нашій Слобожанщині провіанту і речей", – зазначив Мінкович.

З початку війни керівництво теплоцентралі ухвалило рішення забезпечувати усіх своїх працівників безоплатним харчуванням, а також всіляко підтримувати жителів регіону. ТЕЦ-5 створила умови для постійного проживання й побуту цілих родин: щоденно прихисток від бомбувань і обстрілів знаходить близько 80 людей, близько 220 харчуються у їдальні підприємства.

"Мешканці Слобожанщини сьогодні живуть у пеклі. І врятувати усіх нас може лише взаємодопомога і дружнє плече одне одного. Харківська ТЕЦ-5 піклується про дотичні Солоницівську і Пісочинську громади, про найбільш постраждалі райони Харкова. Ми й надалі робитимемо це. Бо тільки разом, – влада, бізнес, волонтери, громадськість, – зможемо перемогти у цій війні", – підсумував голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.