Новини

БФ “Майбутнє – дітям” долучився до проєкту “Гуманітарна пошта України” від Нової пошти

Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” став постійним партнером Нової пошти у програмі “Гуманітарна пошта України”. Попередньо пройшовши акредитацію та підтвердивши відповідність усім вимогам.

“Від початку повномасштабного вторгнення ми опікуємось дітьми й дорослими, які, рятуючись від агресора, знайшли прихисток у нас на Закарпатті. Підопічні нашого фонду щодня отримують овочі та фрукти, молочні продукти, вирішуємо потреби в одязі, взутті, засобах гігієни, ліках тощо. Також системно допомагаємо медикаментами й необхідними речами жителям Харкова й області, з якими працює Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5. Тому участь у програмі “Гуманітарна пошта України” дозволить нам акумулювати зібрані кошти саме на гуманітарний вантаж, адже всі витрати на доставку покриває Нова пошта”, – зазначила керівниця проєктів БФ “Майбутнє – дітям” Олександра Новікова (Novikova Agency).

Олександра Новікова, Novikova Agency, БФ "Майбутнє-дітям"

Нова пошта допомагає благодійним фондам та волонтерським організаціям із перших днів російської агресії. 2014 року компанія започаткувала програму “Гуманітарна пошта України”, в межах якої волонтери відправляють вантажі, доставку яких сплачує Нова пошта.

“Ми допомагаємо з тим, що вміємо найкраще, – з логістикою. До 24 лютого проєкт «Гуманітарна пошта України» налічував 82 учасники. Сьогодні їх уже більше тисячі, і ця цифра невпинно зростає. Нова пошта рада бути для благодійних фондів не просто компанією-перевізником – надійним плечем. Волонтери звертаються до нас, коли на кону доставки людські долі, і ми завжди виправдовуємо їхні сподівання”, – розповідає Олена Плахова, директорка з управління репутацією Нової пошти.

Олена Плахова, директорка з управління репутацією Нової пошти

Усього з 2014 року Нова пошта в рамках програми “Гуманітарна пошта України” доставила понад 694 006 відправлень, що тотожно вазі 99 літаків “Мрія”. За попередніми підрахунками ці посилки допомогли майже 10 мільйонам українців.

Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії на Закарпатті. З початком війни на території гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. За цей час працівники Фонду та гімназії надали допомогу майже 500 дітям та дорослим, було приготовано понад 135 000 порцій сніданків, обідів та вечер. Також була організована системна робота Гуманітарного хабу ТЕЦ-5 у Харкові. За рік доставлено та розподілено між мешканцями Харкова та прилеглих районів центра області понад 250 т гуманітарних вантажів.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua
Facebook: @future2children
Instagram: @future2children