Новини

Міністерство молоді та спорту та Фонд “Майбутнє – дітям” підписали Меморандум про співпрацю

Міністерство молоді та спорту України та Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” підписали Меморандум про співпрацю. Сторони домовились координувати свої зусилля щодо розробки та імплементації спортивних та соціальних програм.

“Наше міністерство тісно співпрацює з волонтерським рухом й відкрите до ініціатив від українських благодійників. Особливо, якщо мова йде про підтримку спорту у містах, понівечених війною, таких як Ірпінь. Впевнений, що підписання сьогоднішнього Меморандуму – це перший крок до реалізації спортивних проєктів, які матимуть позитивний вплив на розвиток спорту й молоді у цьому регіоні”, – зазначив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.
Сторони також обговорили продовження проєкту Olympic Dreams й підготовку для вирушення чергової групи українських дзюдоїстів за кордон. Цього разу спортсмени знов продовжать тренування на території Кіпру.

“Ми маємо намір продовжувати втілення проєкту міжнародних спортивних таборів у життя й надалі, розширювати його географію та якість. Тому підтримка державних органів, зокрема Міністерства молоді та спорту й особисто міністра, є для нас вкрай важливою. Впевнений, що разом ми зможемо розвивати цей проєкт ще ефективніше, а це означає, що більше українських спортсменів не перериватимуть свої тренування, будуть загартовуватися й готуватися до майбутніх міжнародних змагань, гідно представляючи нашу країну”, – зазначив підприємець й меценат проєкту Olympic Dreams Анатолій Бойко.
Нагадаємо, що проєкт міжнародних таборів Olympic Dreams підтримують Міністерство молоді та спорту, Національний Олімпійський комітет України, посольства України у Греції та Кіпрі, а також партнери й меценати Благодійного фонду “Майбутнє – дітям”.

Влітку та восени 2022 року три групи спортсменів відправились до Греції, де відбувся перший формат таких кемпів. Там також було організовано дружній міжнародний турнір з дзюдо, в якому взяли участь спортсмени з Греції, Кіпру, Болгарії та України. Результатом турніру стали 9 золотих, 4 срібних та 9 бронзових медалей, а після табору українські спортсмени взяли ще 5 медалей на офіційних міжнародних турнірах.

Також у лютому 2023 року чергова група спортсменів тренувалась на території Республіки Кіпр та долучилась до міжнародних змагань з дзюдо Cyprus International Judo Tournament 2023, в яких 8 країн світу були представлені понад 700 учасниками. В п’яти вікових категоріях українські дзюдоїсти, вихованці Олімпійського коледжу під керівництвом заслуженого тренера України Карена Балаяна та тренерки Олександри Старкової здобули 30 медалей: 14 з яких золотих, 10 срібних та 6 бронзових.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: https://maydit.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/future2children
Instagram: https://www.instagram.com/future2children