Проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams має на меті підтримку Олімпійського резерву країни та забезпечення юних спортсменів з постраждалих регіонів України безпечним тренувальним процесом в дружніх сусідніх країнах.

Результатом тренувальних програм проєкту є численні нагороди наших дітей, як на національному рівні, так і на міжнародних аренах.
Міста Київської області із початком повномасштабного вторгнення росії опинилися в епіцентрі бойових дій. Протягом весни 2022 року окупанти вчинили колосальні руйнування житлового фонду та інфраструктури, зокрема й спортивної. Оцінка сукупних збитків склала 25,3 млрд грн в Ірпені, 5,2 млрд грн – Бучі та 9,5 млрд грн в Гостомелі.
В Ірпені було зруйновано 9 з 12 спортивних закладів та споруд, 1 заклад в Гостомелі та 1 – в Бучі. Всього по Київській області зруйновано понад 20 спортивних об'єктів.
Будівель зруйновано:
25 67
Жителів до війни:
129 186
Будівель постраждало:
17 663
Спортивних споруд зруйновано: 11
Olympic Dreams у 2022-2023 роках:
Весною 2022 року група спортсменів з Ірпеня виїхали на тренувальний Кемп до Ізраїлю.

У Міжнародному турнірі в Ізраїлі українські спортсмени здобули 10 золотих медалей, 2 срібні та 1 бронзову. Також на Чемпіонаті Європи вони завоювали 1 золоту медаль та 1 бронзову.
Під час проведення кемпів у Греції підопічні Olympic Dreams взяли участь у міжнародному турнірі з дзюдо разом зі спортсменами з Греції, Кіпру та Болгарії.

Результатом турніру стали 9 золотих, 4 срібних та 9 бронзових медалей, а після кемпу ще 5 медалей на офіційних міжнародних турнірах.
У грудні 2022 році група українських спортсменів провела посилену підготовку до майбутніх змагань на території Республіки Кіпр та долучилась до міжнародних змаганнях з дзюдо Cyprus International Judo Tournament 2023, в яких 8 країн світу були представлені понад 700 учасниками.

Результатом турніру стали 30 медалей: 14 з яких золотих, 10 срібних та 6 бронзових.
У вересні 2023 року команда з дзюдо в рамках проєкту Olympic Dreams відправилась на тренування у Японію – батьківщину цього виду спорту. Група атлетів перебувала на території країни Вранішнього Сонця протягом трьох тижнів.

За цей час завдяки підтримці японської сторони українські спортсмени зможуть продовжувати свої тренування та готуватися до майбутніх змагань.
Протягом серпня-вересня 2023 року команди українських спортсменів з карате, гандболу та футболу отримали можливість провести тренування на території сусідньої Словаччини.

Завдяки спільним зусиллям українські атлети проводили тренування у різних регіонах Словаччини, перебуваючи у безпеці та маючи доступ до всієї необхідної спортивної інфраструктури.
У серпні 2023 року проєкт з збереження Олімпійського резерву України Olympic Dreams стартував в Іспанії за участі Почесного консула України у Валенсії. Захід відбувся під проводом українського Благодійного фонду “Майбутнє – дітям”, в рамках навчально-тренувального збору Judo Valencia Training Camp, в якому взяла участь одна з найсильніших команд українських молодих атлетів.
Проєкт Olympic Dreams в медіа:
 • 139
  публікацій у регіональних та національних медіа
  2022 рік
 • 1500
  публікацій у регіональних та національних медіа
  2023 рік
 • 4 750 000
  користувачів охоплено


  за період з 2022-2023 року
 • 85
  публікацій у іноземних та англомовних виданнях
  за період з 2022-2023 року
Проєкт підтримують
Український виконавець, Pianoбой
Членкиня НОК Київського обласного відділення, призерка світу з дзюдо
Вірмено-український дзюдоїст.
Учасник Олімпійських ігор 1996 р.
Дмитро Шуров
Олександра Старкова
Карен Балаян
Амбасадори проекту
Георгій Зантарая
Чемпіон світу, Чемпіон Європи, Переможець Європейських ігор
СЕО проєкту Olympic Dreams, засновниця Novikova Agency
Олександра Новікова
Підприємець й меценат
Співзасновник ГО "Розвиток ІТ освіти"
Анатолій Бойко
Наші контакти