Новини

Благодійний фонд «Майбутнє - дітям» та Toloka Foundation підписали меморандум про співпрацю

Співпраця та координація зусиль для започаткування та розширення можливостей двосторонньої співпраці, спрямованої на визначення реальних потреб громадян України, котрі постраждали внаслідок воєнної агресії рф, а також їхнє забезпечення регулярною гуманітарною допомогою лягли в основу Меморандуму про співпрацю, який підписали днями Благодійна організація "Майбутнє - дітям" та Благодійна організація "Благодійний фонд відродження Бучанського району "Толока" (Toloka Foundation).

Підписуючи документ, сторони наголосили на великому значенні об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей, на важливості об’єднання ресурсів для подолання наслідків агресії рф – бо тільки так, разом, спільними зусиллями можна відбудовувати Україну та допомагати її громадянам.

Як зазначила виконавча директорка Благодійного фонду «Майбутнє - дітям» Любов Ковач, сторони домовилися також спільно шукати партнерів та меценатів для вирішення завдань кожної з організацій, а також інформувати одна одну про нові перспективні форми співпраці.

«Усе, що ми робимо, спрямоване на збільшення кількості напрямів тієї допомоги, яку ми наразі здійснюємо, - прокоментувала координаторка Благодійного фонду «Майбутнє - дітям» Оксана Льовочкіна. - Річ у тім, що ми постійно відстежуємо потреби й реагуємо на них, бо людям потрібні не тільки харчі та засоби гігієни, а й медикаменти, і  реабілітація, і юридичний супровід тощо.Особливу увагу приділяємо питанням освіти, адже тоді, коли війна закінчиться, нам будуть потрібні освічені люди для відбудови країни, тому не можна втрачати час зараз, діти повинні вчитися, молодь повинна здобувати професійну освіту. Тому наше принципове завдання не тільки допомагати якомога більшій кількості людей, котрі постраждали в результаті цієї страшної війни, а й забезпечити їх різносторонні потреби».

Нагадаємо, наразі до переліку партнерів Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» долучилася британська юридична компанія Colman Coyle.

Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” згуртувався з метою допомоги дітям та сім’ям із дітьми, які через війну в Україні опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.