Новини

Компанія Colman Coyle та Благодійний Фонд «Майбутнє – дітям» стали партнерами

Раді поділитися приємною новиною: до переліку наших партнерів долучилась британська юридична компанія Colman Coyle. 

Координаторка нашого проєкту - Оксана Льовочкіна (Oksana Lovochkina) та директорка компанії Colman Coyle - Оксана Ховард (Oksana Howard), яка теж родом з України й підтримує свою Батьківщину, домовилися про реалізацію кількох важливих спільних проєктів, подальшу взаємодію та інформаційну співпрацю, а також гуманітарну підтримку наших громадян, якими наразі опікується Фонд.

Наразі мова йшла про проєкти по підтримці підопічних Благодійного Фонду, а це більшість сімʼї з дітками. Ці сім’ї втратили домівки, стали вимушеними переселенцями без розуміння або сил, як жити далі. 

Кожна родина - це історія. Історія зламаної долі та декілької втрачених років для того, щоб мати змогу повернути собі минуле життя. Деякі люди у розпачі і потребують не лише допомоги одежею та їжею, але й потребують довгої психологічної реабілітації. Деякі готові починати все с початку, але для цього комусь потрібна техніка, щоб мати змогу працювати онлайн, а діткам - продовжувати навчання.

Наразі, близько 100 осіб вже знайшли прихисток та отримують підтримку від Фонду. Разом із Партнерами Фонду, ми збільшуємо підтримку і допомогу отримують як українці які знайшли прихисток на Заході нашої Країни, так і ті, хто залишився в Гуманітарних центрах Сходу.

Ми знаємо кожну людину, що отримала допомогу через наш Фонд. Це і дівчинка, яка втратила батьків і яку знайшла жінка з 1,5 річною дитиної на вокзалі і за пару місяців всиновила дівчинку. І хлопчик із села Кам’янка, який у свої 7 років тягнув на собі все речі близько 30 км, що сім’я змогла підхопити із собою, вибігаючи з дому під снарядами. І дівчинка з ДЦП Марійка, яка втратила домівку, яка і так бореться за своє життя з батьками і потребує реабілітації та спеціального візочка. Таких історій море і ми будемо ділитися із нашими медіа партнерами зворушливими долями українців.

Ми запрошуємо всіх небайдужих долучатися до допомоги! Кожна хвилина Вашої уваги вартує!