Новини

Анна Олійник-Корнійко двічі поспіль виборює Кубок Європи з дзюдо серед кадетів

Вдруге поспіль за сезон юна учасниця проєкту Olympic Dreams Анна Олійник-Корнійко виборює Кубок Європи з дзюдо серед кадетів.

У квітні 2024 Анна взяла золото на татамі у чеському Тепліце, у травні здобула перемогу у польському місті Бельсько-Бяла, посівши перше місце.
Найважчим видався фінал, в якому українська спортсменка зустрічалася з чинною чемпіонкою Туреччини, своєю принциповою суперницею, Туаною Гуленай, і з якою персональний рахунок був на користь Гуленай.

На шляху до вищої сходинки п’єдесталу українська дзюдоїстка у своїй ваговій категорії до 70 кг провела двобої із п’ятьма суперницями. Послідовно Анна здолала Діану Бенкову (Польща), Віту Худіку (Хорватія), Мартину Скорупінську (Польща). У півфіналі Анна Олійник-Корнійко за 14 секунд блискуче перемогла Валері Томбоу з Бельгії.
Наразі Олійник-Корнійко разом зі своїми тренерами Олександрою Старковою та Кареном Балаяном готуються до чемпіонатів Європи та світу, які відбудуться наприкінці червня в Болгарії та наприкінці вересня в Туркменістані.

На Кубку Європи в Польщі українська збірна дзюдоїстів святкувала і командну перемогу, виборовши у підсумку шість призових місць.

Нагадаємо, що проєкт Olympic Dreams, ініційований меценатом БФ “Майбутнє – дітям” Анатолієм Бойко задля збереження олімпійського резерву України, реалізується з березня 2022 року.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua/olympic_dreams
Facebook: @olympic.dreams.project
Instagram: @olympic_dreams_ua