Новини

До Дня вишиванки Перша Леді України Олена Зеленська передала вишиванку з власним автографом у проєкт Olympic Dreams на підтримку юних спортсменів

На підтримку спортсменів Ірпеня та інших міст, що зазнали руйнувань, Перша Леді України Олена Зеленська передала українську вишиванку зі своїм автографом. Вишиванка буде виставлена на аукціон задля підтримки відбудови Ірпінської ДЮСШ та розвитку проєкту Olympic Dreams.

Вишиванка з автографом Першої Леді України Олени Зеленської

Проєкт Olympic Dreams, верифікований Міністерством молоді та спорту України та НОК Київського обласного відділення, був створений для підтримки юних спортсменів з регіонів, що було зруйновано та розбомблено внаслідок повномасштабного вторгнення росії.

Olympic Dreams – проєкт Благодійного фонду «Майбутнє – дітям», що вже з березня 2022 року розпочав підтримувати олімпійський резерв країни, щораз збільшуючи кількість дітей у проєкті. Сьогодні вже юні спортсмени 6 видів спорту мають змогу проводити підготовку до змагань у безпеці на березі моря, не рятуючись від ракетних обстрілів.

Презентація проєкту Olympic Dreams Cyprus 2023 за участю Першої Леді Кіпру Філіппи Карсери

Важливою місією проєкту, окрім перемог на спортивному фронті країни, є донесення українських цінностей в країнах, де проводяться спортивні табори. Так, під час кожного офіційного відкриття проєкту діти знайомлять приймаючі країни з українськими традиціями: у Греції 2022 року – День Незалежності, на Кіпрі в січні 2023 року – День Соборності, а в травні 2023 – День Вишиванки, презентувавши показ українського традиційного одягу від бренду the Svoe Першій Леді Кіпру Філіппі Карсері.

Показ учасниками проєкту Olympic Dreams Cyprus 2023 українського традиційного одягу від бренду the Svoe Першій Леді Кіпру Філіппі Карсері

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua
Facebook: @future2children
Instagram: @future2children