Новини

В рамках проєкту Olympic Dreams юні спортсмени з Бучі, Ірпеня та Гостомеля отримали нові дзюдогі для тренувань

В рамках сьомого кемпу проєкту Olympic Dreams в Японії було досягнуто домовленості з All Japan Judo Federation про благодійну передачу юним українським дзюдоїстам 80 комплектів дзюдогі – спортивного кімоно для тренувань.

Першими свої нові дзюдогі отримали юні спортсмени з постраждалих регіонів країни – міст-героїв Бучі, Ірпеня та Гостомеля.

Урочисте вручення для вихованців клубів “Ахіллес” та “Дзюдока” відбулось в Бучанській Академії спорту. В церемонії взяли участь міський голова міста Буча Анатолій Федорук, головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва, президент Національного Олімпійського комітету Київського обласного відділення Ігор Малинський, член НОК КО, працівник Міністерства молоді і спорту України Сергій Гайдай, учасник Олімпійських ігор, заслужений тренер України та заслужений працівник фізичного виховання і спорту України, технічний директор проєкту Olympic Dreams Карен Балаян, членкиня Національного Олімпійського комітету Київського обласного відділення, майстер спорту міжнародного класу, генеральний секретар проєкту Olympic Dreams Олександра Старкова.
Вручення дзюдогі в Ірпені проходило на зруйнованому стадіоні “Чемпіон”, в залі дзюдо, який повністю зазнав руйнувань внаслідок повномасштабного вторгнення. Світлини саме з цього залу побачив весь світ. Міський голова Ірпеня Олександр Маркушин у своєму виступі відзначив, що процес відбудови стадіону “Чемпіон” вже розпочався, і пообіцяв, що наступні фотографії будуть у відбудованому залі.
Захід у Гостомелі пройшов у спортивній залі ліцею 1 Гостомельської селищної ради, який доречі є укриттям для учнів та громади під час повітряних тривог.
Діти із задоволенням провели першу примірку нових дзюдогі. Впевнені, що вони будуть вести наших юних спортсменів тільки до перемог! Цей день для них став важливим кроком на шляху до нових вершин.

Завершився захід врученням подяк від проєкту Olympic Dreams Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” всім причетним до цієї важливої події. Подяки за підтримку, сприяння та розвиток проєкту міському голові міста Бучі Анатолію Федоруку, міському голові міста Ірпінь Олександру Маркушину, директору Гостомельського ліцею 1 Володимиру Захлюпаному, президенту НОК КО Ігору Малинському, головному тренеру збірної України Віталію Дуброві вручив технічний директор проєкту Olympic Dreams Карен Балаян.
Ми щиро вдячні Shinichi Nakamura, президенту All Japan Judo Federation, за доброту та благодійність, щиро дякуємо за сприяння Послу України в Японії Сергію Корсунському.

Дякуємо за співпрацю та підтримку проєкту Міністерству молоді та спорту України, НОК України, Відділенню НОК України в Київській області, Федерації дзюдо України. Ця подія підкреслила важливість міжнародного співробітництва на шляху підтримки олімпійського резерву України.

Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua/olympic_dreams
Facebook: @olympic.dreams.project
Instagram: @olympic_dreams_ua