Новини

Юні спортсмени проєкту Olympic Dreams отримали дзюдогі від AJJF за участі посла Японії в Україні

6 березня, в Києві відбулася урочиста церемонія передачі комплектів дзюдогі учасникам проєкту міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams від All Japan Judo Federation за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Мацуди Кунінорі.
“Українські молоді спортсмени – не лише обличчя нації, а й втілення сили, відданості та волі до перемоги. Японія пишається підтримкою талановитих спортсменів з постраждалих регіонів України, бо саме в їхніх досягненнях акумулюється справжня сила волі та відповідальності перед майбутнім. Ми стоїмо поруч з українською молоддю, підтримуючи її відвагу та завзяття в боротьбі за свої мрії, навіть у найважчі часи війни”, – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі.
На урочистому заході також були присутні поважні гості з української сторони, серед яких віцепрезидент Федерації дзюдо України, державний тренер штатної збірної команди України з дзюдо Михайло Руденко, член НОК України в Київській області, заслужений тренер України з дзюдо Карен Балаян, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, заслужений тренер України з дзюдо Олександра Старкова та CEO проєкту Olympic Dreams, співзасновниця Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» Олександра Новікова.
“Наш проєкт Olympic Dreams існує від самого початку повномасштабного вторгнення. За цей час нашій команді вдалося організувати спортивні табори з різних видів спорту в Ізраїлі, Греції, на Кіпрі, в Іспанії, Словаччині та Японії. Для наших юних спортсменів важливо відчувати підтримку з боку іноземних друзів, які не залишились осторонь та продовжують активно допомагати. Ми щиро дякуємо Всеяпонській федерації дзюдо та особисто пану Послу за величезний вклад у збереження українського олімпійського резерву”, – зазначила СЕО проєкту Олександра Новікова.
Нагадаємо, що проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams реалізується Благодійним фондом “Майбутнє – дітям”, за ініціативи мецената фонду Анатолія Бойко. Проєкт направлений на розвиток таких видів спорту як дзюдо, футбол, гандбол, фехтування, художня гімнастика, тхеквондо, карате та інші олімпійські види спорту.
Інформація та реквізити:
Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua/olympic_dreams
Facebook: @olympic.dreams.project
Instagram: @olympic_dreams_ua