Новини

Студенти КНУ ім. Т. Шевченка зустрілись з координаторками та спортсменками проєкту Olympic Dreams

Сьогодні у Червоному корпусі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулась зустріч студентів КНУ з координаторками та спортсменками проєкту Olympic Dreams.

Як виникла ідея проєкту, які труднощі довелось долати, якими результатами вже можна пишатися – про це відверто та детально розповіли СЕО проєкту Olympic Dreams, співзасновниця БФ "Майбутнє – дітям" Олександра Новікова та генеральний секретар проєкту, тренерка Олександра Старкова.
Своїми враженнями від участі в проєкті, а також як він допомагає в розвитку спортивної кар’єри поділились учасниці Olympic Dreams – цьогорічна володарка Кубку Європи з дзюдо серед юніорів Інна Шинкаренко та віцечемпіонка юнацьких літніх Олімпійських ігор 2023, віцечемпіонка Європи 2023 Анна Олійник-Корнійко.
За 20 місяців існування проєкту Olympic Dreams понад 500 юних атлетів 7 видів спорту – дзюдо, футбол, гандбол, фехтування, художня гімнастика, тхеквондо, карате – отримали можливість продовжити тренувальний процес у безпечних умовах в дружніх країнах, підвищити свій професійний рівень та набути міжнародний досвід. Багато зі студентів-спортсменів стали майстрами спорту та майстрами спорту міжнародного класу, на їх честь десятки разів підіймався синьо-жовтий прапор та лунав гімн України на світових та європейських турнірах.
Зустріч було організовано Спортивним департаментом Студентського парламенту КНУ в межах проєкту Sport Talks KNU.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com
Сайт: maydit.com.ua/olympic_dreams
Facebook: @olympic.dreams.project
Instagram: @olympic_dreams_ua