Новини

БФ “Майбутнє – дітям” та гумхаб ТЕЦ-5 за чотири місяці передали понад сто тонн гумдопомоги жителям Харківської області

За чотири місяці від початку військової агресії рф проти України, Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за участю команди Благодійного фонду ”Майбутнє дітям” розподілив між жителями Харкова та області понад 100 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, засоби гігієни та першої необхідності. Крім цього, люди також отримували від волонтерів генератори та газовій й електропечі, для приготування їжі.


"Війна, на жаль, триває. З кожним днем все більше людей потребують допомоги. Хтось втратив звичний комфорт своєї домівки, а хтось зовсім залишився без житла і найнеобхіднішого. У когось не стало годувальників, про когось нікому піклуватися. І якщо раніше наші західні партнери надсилали гуманітарні вантажі великими обсягами й партіями, то зараз відчуваємо брак цієї допомоги", - зазначив керівник Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.


За його словами, допомога розподіляється за потребами, після чого волонтери хабу ТЕЦ-5 доправляють провіант громадам Солоницівки та Пісочина, а також у важкодоступні райони Харкова - Рогань, ХТЗ, Нові будинки, селище Жуковського, Данилівку Журавлівку, до багатостраждальної Північної Салтівки. Гуманітарні вантажі доставляються зі Словаччини, Польщі, Румунії, Німеччини, Італії, із західної та центральної України.


“Зараз нам доводиться докладати додаткових зусиль, шукати кошти самостійно, закуповувати необхідне, організовувати доставлення. Напевно, Захід, як і ми, втомився від війни. Різниця лише у тому, що ми все ж залишаємося в епіцентрі подій, де кожен тримає свій фронт. Наша ТЕЦ наразі не лише теплоенергетичний, але й гуманітарний”, – підкреслив Мінкович.

Нагадаємо, що Хаб почав роботу завдяки колективним зусиллям правління Харківської ТЕЦ-5, Головного управління ДСНС у Харківській області, Державної пожежно-рятувальної частини №37, вартової служби ДПЧ №37 та представників благодійного фонду “Майбутнє – дітям” майже від початку військової агресії з боку рф. Допомогу у відкритті хабу надали рятувальні підрозділи, які зустрічали із західних рубежів, розвантажували й скеровували далі до адресатів тонни вантажів гуманітарного призначення.

Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги більше ніж 300 дітям та дорослим. Проте із початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/future2children

Instagram: https://www.instagram.com/future2children