Новини

Волонтери Гуманітарного Хабу Харківської ТЕЦ-5 розподілили гуманітарну допомогу у небезпечних районах Харкова

Вчора, 23 червня, волонтери Гуманітарного Хабу Харківської ТЕЦ-5 доставили та розподілили гуманітарну допомогу сім'ям, що проживають на вулицях Немишлянська, Велозаводська та Єнакіївська. Цей район розташований у промзоні Індустріального району Харкова, який наразі знаходиться під інтенсивними артилерійськими та ракетними обстрілами з боку ворога.


Через це в районі припинена торгівля та ускладнено транспортне сполучення, що створює складну гуманітарну ситуацію. Крім цього, внаслідок військової агресії рф тимчасово припинили роботу промислові підприємства, на яких працювала більшість місцевих жителів.

Скориставшись затишшям між обстрілами, волонтери Гуманітарного Хабу дісталися цієї місцевості та роздали харчові продукти, та інші речі першої потреби найбільш нужденним сім'ям. В умовах можливого поновлення артобстрілів, волонтери спрацювали максимально швидко й організовано.

“Наразі нашим волонтерам Гуманітарного Хабу ТЕЦ-5 доводиться працювати у складних і небезпечних умовах. Проте, попри обстріли та реальну небезпеку життю, ми змогли створити таку систему допомоги, яка доставляє гуманітарку навіть у найскладніші райони міста. Ця робота буде продовжена до тих пір, доки це буде можливо. Разом ми продовжимо робити для цього все необхідне. Тримаймося й разом наближаємо нашу пере
могу”, – зазначив керівник Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.

На його думку, усі волонтери Гуманітарного Хабу заслуговують на те, щоб їх було названо на загал. Бо хтось із них щодня ризикує життям, а хтось збирає і передає для Харківщини допомогу з відносно спокійних регіонів. 

"Отже, дякую волонтерам- харків'янам Дмитру Кісельову, Віктору Боровському, Богдану Александрову, Володимиру Серебрянському, Дмитру Орішкіну, Віталію Єрещенку, Дмитру Луніну, Ігору Серебрянському, Руслану Пєстрякову, Ірині Баздирєвій-Стародубцевій та Володимиру Стародубцеву. А також Богдану Околіті, Василю Марценюку, Віктору Дробязку з Львівщини. Ці люди не словом, а ділом щодня підтверджують свою громадянську позицію працюючи заради всієї України", - наголосив Олександр Мінкович.

Нагадаємо, що за чотири місяці від початку військової агресії рф проти України, Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за участю команди Благодійного фонду ”Майбутнє дітям” розподілив між жителями Харкова та області понад 100 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, засоби гігієни та першої необхідності. Крім цього, люди також отримували від волонтерів генератори та газовій й електропечі, для приготування їжі.

Також нагадаємо, що Хаб почав роботу завдяки колективним зусиллям правління Харківської ТЕЦ-5, Головного управління ДСНС у Харківській області, Державної пожежно-рятувальної частини №37, вартової служби ДПЧ №37 та представників благодійного фонду “Майбутнє – дітям” майже від початку військової агресії з боку рф. Допомогу у відкритті хабу надали рятувальні підрозділи, які зустрічали із західних рубежів, розвантажували й скеровували далі до адресатів тонни вантажів гуманітарного призначення.

Для довідки:
Благодійний фонд “Майбутнє – дітям” до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги більше ніж 300 дітям та дорослим. Проте із початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” – це команда активістів, що започаткувала та реалізує проєкт громадської організації “Розвиток IT освіти”, який підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/future2children

Instagram: https://www.instagram.com/future2children